Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde kimler ayrıldı?

Reyting rekortmeni dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 71. ve sezon finali bölümünde hangi oyuncular ayrıldı kimler öldü işte cevabı

atv’de 2. sezonuyla ekranlarda olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz,  müthiş bir sezon finali bölümüyle tatile girdi. Dizinin final bölümünde çok sayıda oyuncu veda etti.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Tarık Ünlüoğlu’nun paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 30 Mayıs Salı akşamı yayınlanan 71. bölümüyle sezon tatiline girdi.  Sezon finalinde başrol oyuncusu Sanem Çelik (Ceylan), Yüksel Arıcı (Vehbi), Serdar Orçin (Mert), Osman Albayrak (Serkan), Ece Hakim (Zeyno), Can Gürzap (Rüstem) ve Meryem Uzerli (Suzi) diziden ayrılan isimler oldular.​

Dizinin sezon finali bölümü sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan oldu. Twitter’de dizinin takipçileri  #edho etiketiyle binlerce yorum paylaştı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, üçüncü sezonuyla Ekim 2017’de atv’de olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde neler oldu?

Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi’nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır’a çok ağır gelmiştir. Serkan’ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem’in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır.

Son hamlesi için Hızır’ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır. Ünal Kaplan masasındaki kan davasının bitmesi adına Rüstem ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Düşmanlıklarını ilan eden iki masa lideri birbirlerine rest çekerler. CIA tarafından gücünü kaybeden Rüstem geri adım atmayarak meydan okumaya devam edecektir.

Meryem’in yeni görevi Hızır’ı ve gittikçe büyüyen ailesini ayakta tutmaktır. Aldığı son darbeden sonra kolay kolay kendine gelemeyecek olan Hızır’ın aklında tüm işleri ailenin diğer erkeklerine bırakıp gitmek vardır. Ceylan da kendisi için aynı şeyi arzular. Artık biraz huzur bulmak herkesin hakkıdır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde kimler ayrıldı?

x