Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda neler olacak?

Fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon çekimleri başladı. Eylül ayında ATV ekranında izleyiciyle buluşacak olan dizinin yayınlanan tanıtım videosu, sosyal medyayı salladı.

Tanıtım videosunda; ‘Hızır Çaklırbeyli’nin daha huzurlu bir hayat için masadan ayrılacağını açıklaması şok etkisi yaratıyor. ‘Çakırbeyli masaya geri dönecek mi?’ sorusuyla paylaşılan video, kısa sürede binlerce kez izlendi. Dizinin takipçileri ‘Hızır’ın dönmesi için yoğun bir kampanya başlattı.

“KİM KİMİ ÖZLEMİŞ?”

Dizinin başrol oyuncuları Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca ise iki aylık tatilden sonra oyuncu arkadaşlarıyla bir araya gelerek özlem giderdi. İkili, o anları sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.

Kaynarca, dizide eşini oynayan Çakır ve annesini oynayan Sabina Toziye ile olan bir fotoğrafı, ‘Kim kimi özlemiş?’ notuyla paylaştı. Çakır ise dizideki eşi ‘Çakırbeyli’ ve çocuklarıyla birlikte çektiği fotoğrafı paylaştı. (Sabah)

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde Hızır, kendisi ve ailesi için büyük tehdit olan iki kişiyi ortadan kaldırmak istemektedi. Yoksa istediği huzuru bulamayacaktır. Bunlardan ilki Rüstem’dir. Hızır, Rüstem’i masa toplantısında kafasına sıkarak öldürür. Geriye ise eski istihbaratçı Kaçak Serkan kalmıştır. Serkan’a ise bir tuzak kurar ve içine çeker. Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi’nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır’a çok ağır gelmiştir. Serkan’ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem’in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır. Son hamlesi için Hızır’ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır.

Ünal Kaplan masasındaki kan davasının bitmesi adına Rüstem ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Düşmanlıklarını ilan eden iki masa lideri birbirlerine rest çekerler. CIA tarafından gücünü kaybeden Rüstem geri adım atmayarak meydan okumaya devam edecektir. Meryem’in yeni görevi Hızır’ı ve gittikçe büyüyen ailesini ayakta tutmaktır. Aldığı son darbeden sonra kolay kolay kendine gelemeyecek olan Hızır’ın aklında tüm işleri ailenin diğer erkeklerine bırakıp gitmek vardır. Ceylan da kendisi için aynı şeyi arzular. Artık biraz huzur bulmak herkesin hakkıdır. Hızır, Serkan ve Rüstem’den kurtulunca masayı bıraktığını ve işlerini kardeşlerine ve oğluna devrettiğini söyler. Herkesi şok eden bu hareket sonrasında Hızır, hayatının geri kalanını ailesi ile birlikte beladan uzak geçirmek için yola çıkar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda Hızır, yeniden masaya dönecek mi? Eğer dönerse nasıl dönecek, dönmesine ne sebep olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda hangi oyuncular yer alacak? Bu soruların cevapları merakla bekleniyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda neler olacak?

x