e
sv

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Servet gerçekten öldü mü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 96. bölümünde Servet öldü mü? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın finalinde şoke eden bir ölüm yaşandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın en sevilen karakterlerinden olan Servet arabasında öldürüldü. Dizinin son bölüm finalinde,  Hızır Çakırbeyli çok sevdiği Servet’i ölmüş olarak görünce şok yaşadı. Usta oyuncu Tuna Orhan’ın canlandırdığı Servet karakteri diziye veda etti.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Etrafındakilerin sağlığıyla ilgili söylediklerine aldırış etmeyen Meryem, çocuğunu doğurmak konusunda kararlıdır. Aldığı bu zor karar sonucunda, ardında bırakacaklarını emanet edebileceği tek kişi ise Ceylan’dır. Hızır’a olan düşkünlüğü herkes tarafından bilinen Ceylan, son zamanlarda yakınlaşmaya başladığı Meryem’in bu arzusu sonucu kazanmakla kaybetmek arasında bir yerde kalır. Diğer tarafta da olaylar durulmak bilmez. Ekrem, Güneş ve Hakkı’nın masaya oturma hazırlığı yaptığı günlerde, Çakırbeylilerin atacağı her yanlış adım aileden birinin kaybına sebebiyet verebilir. Düşmanlarıyla savaşırken dahi gücünü ailesinden aldığını söyleyen Hızır, onu güçsüz bırakabilecek şeyin de ailesi olduğunu, yaşayacağı yeni kayıpla tekrar görecektir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Servet gerçekten öldü mü?

x