Esra Erol evlilik programını bitirecek mi? Canlı yayında açıkladı

ATV’de evlilik programı sunan ünlü televizyoncu Esra Erol canlı yayında açıklama yaparak ‘Yoruldum, bırakıyorum’ dedi. Esra Erol gözyaşlarını tutamadı ve sezon sonunda programı bitireceğini söyledi.

ŞAHAN GÖKBAKAR’DAN ESRA EROL’A SÜRPRİZ TEKLİF! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Evlilik programlarıyla ilgili son çıkan iddialar ve hükümet kanadından gelen evlilik programlarının bitirilmesi yönünde açıklamalar üzerine Esra Erol canlı yayında konuştu.

Esra Erol, atv’deki programının canlı yayınında açıklamalar bulundu. Gözyaşlarını tutamayan Esra Erol, “artık yoruldum, bırakıyorum!” dedi. Esra Erol artık yorulduğunu ve pes ettiğini söyleyerek, sezon sonuna kadar devam edeceğini sonra ise bu programı yapmayacağını açıkladı.

İşte Esra Erol’un gözyaşları içinde yaptığı o açıklamalar:

“Vallahi efendim, kaldırın bu programları siz de kurtulun, ben de kurtulayım. 10 yıldır ekrandayım 10 yıldır bu programı yapıyorum ve bir yere taşımaya çalıştım. Çok emek verdim, bir çocuğu büyüttüm… Ama son 2 yılda geldiği nokta artık beni hayatımdan, insanlığımdan çıkarttı.

10 yıldır yılda 250 bölüm ekrandayım bu sürede kendimi size anlatmaya çalışmışımdır. Sizde aç çok beni tanımışsınızdır. Bir yerlerde çamur varsa o çamur size de bulaşıyor. Ben çamurla yaşayamam. Ben bu iddialarla birlikte anılmak istemiyorum.

Başkaları tarafından parayla tutulan insanlar beni suçlamak için yalan iddialarda bulunuyor. Ben artık pes ettim. Bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar programı yapıcam.

Ben onursuz bir insan değilim! Ben o haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim. Benim onurum, benim gururum, benim vicdanım, benim şerefim, yaptığım her şeyden çok daha önemli. Çünkü ben babamdan bunu öğrendim. Kazanacağım paradan daha da önemli.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Esra Erol evlilik programını bitirecek mi? Canlı yayında açıkladı

x