e
sv

Esra Erol Hülya Avşar’a içini döktü ilginç itiraflarda bulundu

Hülya Avşar’ın TV8’de yayınlanan programına konuk olan ünlü televizyoncu Esra Erol kariyeri ve özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

TVAktuel.com-Her hafta farklı ve özel konukları ile ekranlarda olan Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu, gündüz kuşağına ve evlilik programlarına damgasını vuran Esra Erol oldu.  Esra Erol,  bugüne kadar hayatında yaşadıkları ile ilgili Hülya Avşar’a çok samimi itiraflarda bulundu.

Mutlu bir evlilik sürdüğü eşi Ali’yle olan duygularını ilginç ifadelerle anlatan Esra Erol, Ali’yi ilk gördüğünde aşık olduğunu söyleyerek geçmişte ilişkileri döneminde büyük bir ayrılık yaşadıklarını ve o zaman barışmasalar hayatının nasıl olacağını düşündüğünü söyledi. Zaman zaman bunu kendi içinde sorguladığını itiraf eden Esra Erol, “Ben zaman zaman şunu sorgularım. Ali’yle birlikte olduğum ilk yıllar kopuşlar yaşadık ama hep kader bizi bir araya getirdi. Ali o zamanlar evliliği düşünmüyor, bende evlilik kafasında değildim düzenli bir ilişki yaşamak istiyordum. Hala da sorgularım en son ayrıldığımızda bütün iplerimizi koparmıştık ama o gün ayrılsaydık bugün ne olurdu bilmiyorum. Bizi kader biraraya getirdi. Onsuz bir hayatı düşünemiyorum aklım almıyor. İlişkimizi harcasaydık ne olurdu diye hep düşünüyorum” dedi.

ONA LORD ALİ DİYORLAResra-erol-hülya-avşar

Eşi Ali’nin iyi bir eğitim aldığını ve kendi işinde gücünde evine ailesine düşkün birisi olduğunu söyleyen Esra Erol, “Eşime Lord Ali diyorlar. Ali kafadaki klişeleri yıkan adam. Kendi dünyası olan net kesin katı kuralları olan bir adam. Evine çok düşkün birisi. Çocuğuna ve bana çok düşkün. Ali’nin gözünde güçsüz bir kadın olamaz onun kadını çok güçlü olmalı” dedi.

AKLIMLA DEĞİL KALBİMLE KARAR VERİRİM

Hayatı boyunca aldığı kararları kalbini dinleyerek aldığını ifade eden Esra Erol, “Duygularımla hareket ederim. Yaptığım işlerde ama hep en doğrusunu seçtiğimiz gördüm.
Ne zaman aklımla karar versem yanlış olduğunu gördüm hep kalbimin sesini dinler ve ona göre hareket ederim” dedi.

Hülya Avşar’ın “Kütahya’dan nasıl çıktında, İstanbul’a geldin ve nasıl televizyona adım attın?“ sorusuna “Ben inandığım işin arkasından daima giderim.“ cevabını verdi. Hayatı ile ilgili özel açıklamalar yapan Esra Erol “Eğer ucunu bırakırsanız dengeyi kuramazsınız. Felaketle sonuçlanabilecek çirkinleşebilecek bir noktaya gelebilirsiniz. Ben reyting için bir şey yapmam.“ dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Esra Erol Hülya Avşar’a içini döktü ilginç itiraflarda bulundu

x