Esra Erol’un evlilik programı bitiyor mu? İşte o açıklama

“Artık çok yoruldum” dedi ve…

01 Mart 2016 Salı, 01:03

Televizyonlarda 10 yıldan uzun süredir evlilik programı sunan Esra Erol’dan evlilik programları kaldırılıyor mu açıklaması….

İLK YAYINDAN KALKAN EVLİLİK PROGRAMI HANGİSİ OLDU?

RTÜK evlilik programlarını kaldırıyor mu? Gündemdeki bu soruya Esra Erol cevap verdi. Esra Erol açıklama yaparken ağlamaklı oldu. “Evlilik programları kaldırılıyor” iddiaları için konuşan Esra Erol; RTÜK’ün evlilik programı yapımcılarıyla bir araya geldiğini ve uyulması gerekenlerin aktarıldığını söyledi.

ESRA EROL AĞLAMAKLI KONUŞTU
Esra Erol 10 yıldır yaptığı evlilik programını savunduğu açıklamasının sonlarında ağlamaklı oldu. ‘Her kelimemi seçerek konuşuyorum’ diyen Esra Erol ‘ Evlilik programımın çığırından çıkmış olduğunu düşünmüyorum. Hatalarımız var mı var” dedi.

CAST AJANSI GELİN VE DAMAT ADAYLARI MI VAR?
Esra Erol reytingleri çok iyiyken bu açıklamayı yaptığını belirterek gelin ve damat adaylarının hiçbirinin cast ajansı ürünü olmadığını söyledi. Esra Erol, “Ben burda programımda yıllarca cast değiliz kardeşimi ispatlamaya çalıştım. Benim programı katılan kimse cast olmadı olamaz da’ dedi.

‘Çok da yoruldum” derken ağlamanın eşiğine gelen Esra Erol “Ben yaptığım işi çok seviyorum. Ekran başındaki izleyici benim için çok kıymetli. Siz ne eleştiri getirirseniz boynum ince’ diye konuştu.

You must be logged in to post a comment Login