Esra Erol’un İzdivaç programını kim sunacak?

Esra Erol doğum izninde programı sunacak ünlü isim belli oldu

13 Kasım 2015 Cuma, 16:32

Doğum nedeniyle ekrana ara veren Esra Erol’un programını kim sunacak?

ESRA EROL’DAN BABY SHOWER PARTİSİ-FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

İkinci kez annelik heyecanı yaşayan Esra Erol doğum için gün saymaya başladı. İkinci çocuğu Ömer’e 9 aylık hamile olan sunucu Esra Erol doğum iznine ayrılıyor. Önümüzdeki günlerde ikinci çocuğunu dünyaya getirecek olan Erol, izin süresince yerini sürpriz bir isme bıraktı. ATV’deki Esra Erol’un programı yeni sunucusuyla devam edecek.

Şimdiye kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda olan Esra Erol, 20 Kasım itibariyle doğum iznine ayrılacak. En çok izlenen evlilik programının yeni sunucusu 13 Kasım Cuma günkü canlı yayında netlik kazandı: Nilgün Belgün… Usta tiyatro ve sinema oyuncusu Belgün, 23 Kasım Pazartesi günü canlı yayında, gelin ve damat adaylarıyla atv ekranlarında buluşacak. Ünlü sunucu sürpriz ismi dünkü canlı yayında açıkladı.

Esra Erol “Ben gidiyorum. Doğum iznine çıkacağım. İznim önümüzdeki hafta cuma itibarıyla başlıyor. Ondan sonraki süreçte canlı yayını emanet edeceğim isim Nilgün Belgün olacak. Onun enerjisine çok inanıyoruz.” dedi. nilgün belgün

esra-erol

You must be logged in to post a comment Login