Eve Dönüş dizisi ATV

Cansel Elçin’in yeni dizisi Eve Dönüş’ün ilk fragmanı yayınlandı

05 Ekim 2015 Pazartesi, 15:20

Eve Dönüş dizisinin konusu, oyuncuları ve tüm haberleri…

ATV’nin merakla beklenen yeni ve iddialı dizilerinden olan Eve Dönüş’ün yayın tarihi belli oldu.  Başrollerinde Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Tardu Flordun, Edip Saner, İpek Erdem, Feride Çetin, Merve Oflaz ve Ayten Uncuoğlu’nun yer aldığı, yönetmenliğini Kartal Çidamlı’nın üstlendiği, senaryosunu ise Ahmet Saatçioğlu’nun yazdığı dizi, ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren balıkçı Yusuf ile İstanbul’un zengin ve saygın ailelerinden birinin kızı olan Leyla’nın korkunç bir olayla yollarının kesişmesini anlatıyor. Diziden ilk fragman da yayınlandı. Dizi, 7 Ekim Çarşamba akşamı izleyiciyle buluşacak. Yapımcılığını Yapım Atölyesi’nin üstlendiği Eve Dönüş, 7 Ekim Çarşamba 20.00’da atv’de! 

atv ekranlarında seyircisiyle buluşmak için gün sayan “Eve Dönüş” dizisinin uzun süredir merakla beklenen oyuncu kadrosu, fotoğraf çekimleri için ilk kez bir araya geldi.
eve donus

EVE DÖNÜŞ DİZİSİ ATV

Seyreden herkesi derinden etkileyecek sahneleriyle, her anı heyecanla dolu, gerilimin bir an bile düşmeyeceği bir dizi olan Eve Dönüş’te Cansel Elçin “Yusuf” karakterine hayat verirken, dizinin diğer başrol oyuncularından Dilşad Çelebi ise, “Leyla” rolünü canlandıracak.

Güçlü oyuncu kadrosunu, özel fotoğraf çekimleri için bir araya getiren “Eve Dönüş” dizisi, iddialı oyuncu kadrosuyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Üzerinde uzun bir süredir büyük titizlikle çalışılan Eve Dönüş’ün oyuncu kadrosunda, Tardu Flordun (Kürşad), Edip Saner (Vedat), İpek Erdem (Canan), Feride Çetin (Sevda), Ayten Uncuoğlu (Hacer), Burak Demir (Derviş), Murat Atik (Cengizhan), Ümit Olcay (Oflaz), Merve Oflaz (İpek), Zeynep Özder (Pınar), Gülden Dudarık (Meryem), Ali Başar (Halil), Efe Deprem (Ökkeş), Serdal Genç (Ferman), Ali Başar (Halil), Burç Kümbetlioğlu (Yılmaz), Gamze Dar (Mehtap), Şeyda Terzioğlu (Ayşegül), Leyla Kırşan (Elif), Berkan Demirbağ (Varol) gibi birçok ünlü isimde yer almakta.

Ahmet Saatçioğlu’nun kaleme aldığı dizinin yapımcılığını Yalçın Şen, yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı üstleniyor. Bir anne çocuğundan vazgeçebilir mi? Ya bir adam şerefinden? Peki, bir anda canınızdan çok sevdiğiniz birini kaybederseniz ne yaparsınız? Ya her şeyinizi kaybederseniz?
Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf’u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak!
Yakında ilk bölümüyle atv ekranlarında olacak olan “Eve Dönüş” güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici ve sürprizlerle örülü öyküsü, görkemli çekim mekânları ile şimdiden yılın en merakla beklenen projeleri arasında yer alıyor.

EVE DÖNÜŞ ATV'de yeni sezonda yayınlanacak dizide Cansel Elçin,Dilşad Çelebi, Gülden Dudarık,Oya Okar oynayacak.

EVE DÖNÜŞ
ATV’de yeni sezonda yayınlanacak dizide Cansel Elçin ve Dilşad Çelebi başrollerde

EVE DÖNÜŞ DİZİSİNE 3 YENİ OYUNCU

Çok yakında başlayacak olan, Atv’nin iddialı dizisi Eve Dönüş’e 3 yeni oyuncu dahil oldu.

Başrollerinde Cansel Elçin ve Dilşad Çelebi’nin bulunduğu diziye Beni Böyle Sev dizisinde oynayan Gülden Dudarık, Ben Onu Çok Sevdim ve Zeytin Tepesi dizisinde oynayan Oya Okar ve Burak Demir dahil oldu.

Eve Dönüş çok yakında Atv’de.

EVE DÖNÜŞ DİZİSİNİN KADIN BAŞROLÜ BELLİ OLDU

Yakında Atv ekranlarında yayınlanacak olan Eve Dönüş dizisinde Cansel Elçin’in partneri belli oldu.

Gönülçelen, İntikam, Urfalıyım Ezelden ve Bugünün Saraylısı dizilerinde oynayan güzel oyuncu Dilşad Çelebi, Cansel Elçin’in partneri oldu.

dilşad-çelebi

Eve Dönüş çok yakında Atv’de.

ATV’DEN YENİ DİZİ; EVE DÖNÜŞ

Aşk dizilerinin vazgeçilmez drama oyuncusu Cansel Elçin’in yeni dizisinden gelişmeler var!

Kırık Kanatlar, Hatırla Sevgili ve Gönülçelen dizileriyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Cansel Elçin’in atv ekranlarında yayınlanacak olan dizisinin adı Eve Dönüş oldu.

Dizinin yapımcılığını atv’de ekrana gelen Kertenkele dizisinin yapım şirketi Yapım Atölyesi üstlenecek. Yönetmen koltuğunda ise geçtiğimiz günlerde Kertenkele dizisiyle yollarını ayıran Kartal Çidamlı oturacak.

Dizinin oyuncu kadrosu ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

You must be logged in to post a comment Login