Evlat Kokusu dizisi konusu ve oyuncuları

Evlat Kokusu dizisinin konusu nedir hangi oyuncular rol alıyor? Evlat Kokusu dizisi hakkında tüm haberler.

Evlat Kokusu 4. bölümde Zeyno çocuğunu alabilmek için velayet davası açıyor. İşte 4. bölümde yaşanacaklar.

Evlat Kokusu dizisi, 4. bölümüyle 29 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de olacak. Evlat Kokusu 4. bölümden yeni fragman da yayınlandı.

Çınar’ın, kendi hastalığına çare olsun diye öz annesinden koparıldığını öğrenen Ela şoktadır. Ela’yı ağlarken bulan Çınar, sebebini sorar. Herkes soluğunu tutmuş, Ela’nın yanıtını beklemektedir. Akbaşlar’ın tehdidi karşısında Zeyno’nun davasını üstlenen Av. Leyla, ilk iş olarak Çınar’ı almak için velayet davası açar. Çınar’ın kaçırılmasında Cevahir’in parmağı olduğunu öğrenen Aslan, çılgına döner. İki kardeşin büyük yüzleşmesi ailedeki tüm dengeleri değiştirir.

Aslan ile ilişkisini düzeltmek isteyen Zümrüt onunla baş başa yemeğe çıkar. Tam her şey yoluna giriyor derken, Hünkar’ dan gelen bir telefonla dünyaları başlarına yıkılır.

Evlat Kokusu yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

 

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin, yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği; başrollerini Barış Kılıç, Hande Soral, Sedef Avcı, Murat Han, Yeşim Salkım, Pınar Çağlar Gençtürk, Hülya Duyar, Alihan Türkdemir, Balım Gaye Bayrak ve Doğan Can Sarıkaya’nın paylaştığı yapım, Amsterdam’dan İstanbul’a uzanan büyük bir sevgi, aşk, nefret, entrika ve fedakarlık öyküsü olarak lanse ediliyor.

Evlat Kokusu, Amsterdam’dan İstanbul’a uzanan bir fedakârlık öyküsüyle gönülleri fethedecek!

Evlat Kokusu, evlatları için her şeyi yapabilecek iki kadının hikayesi

Evlat Kokusu, Amsterdam’dan İstanbul’a uzanan büyük bir sevgi, nefret, aşk, entrika ve fedakârlık öyküsünü konu alacak. Yapımını Endemol Shine Türkiye’nin yaptığı Kanal D’nin yeni projesi Evlat Kokusu’nun Amsterdam çekimleri Endemol Shine Hollanda ortaklığında yapıldı.

Endemol Shine Merkez Hollanda Ofisi dizi yapım ekibinin katılımıyla, Amsterdam’ın ünlü kanallarının yanı sıra tarihi tren istasyonu ve Amsterdam’ın ünlü şehir merkezi ve Utrecht bölgesindeki hapishanede bir haftada gerçekleşen çekimlerde oyunculara Hollanda’da özel seçilen cast eşlik etti.

EVLAT KOKUSU DİZİSİNDE KİM HANGİ ROLDE? İŞTE ROLLER VE OYUNCULARI

Zeynep Gündoğan – Hande Soral
Zeyno, Amsterdam’da bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışır. İyi niyetli, akıllı, temiz kalpli ve sevecen biri olan Zeyno, hayatında bir kez aşık olur ve en büyük ihaneti de aşık olduğu adamdan görür. Hayat Zeyno’yu başladığı noktadan çok uzaklara götürür.

Aslan Akbaş – Barış Kılıç
Türkiye’nin en büyük enerji şirketlerinden Akbaş Holding’in yönetim kurulu başkanı olan Aslan, Akbaş Ailesi’nin en küçük oğludur. Kararlı, adaletli, prensipli ve dürüst bir adamdır. Ablası Hünkar’ın ailelerine gelin olarak seçtiği Zümrüt ile mantık evliliği yapan Aslan’ın bu hayatta aşkla sevdiği tek kişi kızı Ela’dır.

Zümrüt Akbaş – Sedef Avcı
Köklü ve zengin bir ailenin tek kızı olan Zümrüt ailesinin arzusuyla Aslan ile evlenmiştir.  Zümrüt, zaman içinde Aslan’ı tanıyarak ona aşık olmuştur. Ancak aşkının karşılığı yoktur. Şefkatli, anaç, prensip sahibi ve gururlu bir kadın olan Zümrüt’ün, söz konusu çocuğu ve ailesi olduğunda yapamayacağı şey yoktur.

Hünkar Akbaş – Yeşim Salkım
Aslan ve Cevahir’in ablası olan ve anne babasını kaybettikten sonra iki kardeşine de ablalıktan çok annelik yapan Hünkar, otoriter, güçlü ve gücünü göstermeyi seven, kontrolcü ve hükmedici bir kişiliktir. Ailenin ve şirketin çıkarlarını her şeyin önünde tutan Hünkar, hiç evlenmemiştir. Kendisini ailesine adayan Hünkar, ailedeki her türlü kontrolün onda kalması için zaman zaman enktrikalara başvuruyor.

Murat Han – Cevahir Akbaş
Akbaş Ailesi’nin ortanca çocuğu olan Cevahir, özgürlüğüne ve gece hayatına düşkün biridir. Zeki, bencil, küstah, çapkın, sınırları ve ayarları olmayan bir adam olan Cevahir, kolay öfkelenir ve her öfkelendiğinde de mutlaka bir hata yapar. Aile şirketlerinin başında kendisi yerine küçük kardeşinin olmasını hazmedemeyen Cevahir, bu nedenle hem Hünkar’a hem Aslan’a içten içe bileniyor. Eşi Belma’yı önemsemeyen Cevahir’in hayattaki tek zaafı kızı Cemre’dir.

Heyecan ve merakla beklenen Evlat Kokusu’nun konusu ise şöyle;

 Zeyno Amsterdam’da bir yetimhanede büyümüştür. Aynı yetimhanede bulunan tek Türk olan ve ‘abla’ dediği Nesrin‘den başka kimsesi yoktur. Zeyno, bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışmaktadır.
Hayatında bir kez âşık olmuş ve âşık olduğu adamdan da hamile kalmıştır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir. Zeyno’nun bir anlık öfkesi onu hayallerinden ve evladının kokusundan uzaklaştırırken, Akbaş Ailesi ile arasında koparılması imkânsız bir bağ oluşturur.

EVLAT KOKUSU DİZİSİ İÇİN AMSTERDAM’DA ÇEKİMLER YAPILDI

Yakında Kanal D’de izleyicisi ile buluşacak Evlat Kokusu, Amsterdam’dan İstanbul’a uzanan büyük bir sevgi, nefret, aşk, entrika ve fedakârlık öyküsünü konu alacak.

Yapımını Endemol Shine Türkiye’nin yaptığı Kanal D’nin yeni projesi Evlat Kokusu’nun Amsterdam çekimleri Endemol Shine Hollanda ortaklığında yapıldı.

Suç oranı hayli düşük olan Hollanda’da, yeterli suçlu olmadığı için kapatılan ve 2014 yılından bu yana film platosu olarak kullanılan Utrecht Wolvenplein Hapishanesi’nin de kullanıldığı çekimlerde 40 kişilik prodüksiyon ekibine, 150 figürasyon eşlik etti.

HANDE SORAL: ÇOK HEYECANLIYIM

Dizinin başrol oyuncularından Hande Soral da canlandırdığı karakter ile ilgili “Zeyno şimdiye kadar oynadıklarımdan farklı, ilk defa çocuğu için savaşan bir anneyi oynuyorum ve bu beni çok heyecanlandırıyor” dedi.

EVLAT KOKUSU DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Amsterdam’da bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışan Zeyno, hayatında ilk kez âşık olduğu adamdan hamile kalır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi  için yaptığı planlardan habersizdir. Zeyno’nun bir anlık öfkesi onu hayallerinden ve evladının kokusundan uzaklaştırırken, Akbaş Ailesi ile arasında koparılması imkânsız bir bağ oluşturur.

EVLAT KOKUSU 1. BÖLÜM FRAGMANI

Çekimlerine Amsterdam’da başlanan ve İstanbul’da devam edilen, büyük bir sevgi, nefret, aşk, entrika ve fedakârlık öyküsünün konu alındığı Evlat Kokusu’nun konusu şöyle;
Zeyno Amsterdam’da bir yetimhanede büyümüştür. Aynı yetimhanede bulunan tek Türk olan ve ‘abla’ dediği Nesrin‘den başka kimsesi yoktur. Zeyno, bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışmaktadır. Hayatında bir kez âşık olmuş ve âşık olduğu adamdan da hamile kalmıştır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir. Zeyno’nun bir anlık öfkesi onu hayallerinden ve evladının kokusundan uzaklaştırırken, Akbaş Ailesi ile arasında koparılması imkânsız bir bağ oluşturur.
Dünyanın en cesur sevgisinin ve en acıtıcı özleminin adını koyan ‘Evlat Kokusu’ çok yakında Kanal D’de.

Akbaş Ailesi ise enerji sektöründe Türkiye’nin en önde gelen ismidir. Ailenin kendi içinde yaşadığı iktidar kavgaları dışında, aile fertlerinin eşleriyle ve çocuklarıyla yaşadığı sıkıntılar Akbaş’ların hayatını daha da zorlaştırır.

Evlat Kokusu, büyük hayalinin altında ezilen  gencecik masum bir kızdan, cesur, savaşçı ve acımasız bir genç kadına dönüşen Zeyno’nun hikayesidir.

Evlat Kokusu, vicdanı ve mecburiyetleri arasında kalan, aşka dair umutlarını çoktan kaybetmiş Aslan’ın bir günde değişen hayatının ve kendisiyle savaşının hikayesidir.

Evlat Kokusu, çaresizliğin sürüklediği bir günahın sonucu, dünyanın en zor seçimine zorlanan Zümrüt’ün, büyük sırrının gölgesinde iktidar için her şeye meydan okuyan Hünkar’ın, hayatını, kimseye aldırmadan hevesleriyle yöneten Cevahir’in, ‘bir gün mutlaka’ diyerek gün sayan Seher’in, hayatları ve kaderleri birbirlerine bağlı iki küçük çocuğun hikayesidir.

Evlat Kokusu ilk tanıtımıyla bu akşam, ilk bölümüyle yakında Kanal D’de!

EVLAT KOKUSU DİZİSİNE 4 YENİ OYUNCU

Kanal D’nin iddialı dizisi Evlat Kokusu’na yeni oyuncu!

Başrollerini Barış Kılıç, Sedef Avcı, Hande Soral, Yeşim Salkım ve Murat Han’ın paylaştığı; yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin, yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği yapımın kadrosuna son olarak ‘Arkadaşlar İyidir’de rol alan Pınar Çağlar Gençtürk, daha önce ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de izlediğimiz Alihan Türkdemir ile Balım Gaye Bayrak ile ‘Yeter’de oynayan Doğan Can Sarıkaya dahil oldu.

Evlat Kokusu, yakında Kanal D’de başlıyor!

YEŞİM SALKIM EVLAT KOKUSU DİZİSİNDE

Kanal D’nin iddialı yapımı Evlat Kokusu’na yeni oyuncu!

Başrollerini Barış Kılıç, Sedef Avcı ve Hande Soral’ın paylaştığı; yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Erol Özlevi’nin oturduğu, senaryosunu ise Alican Yaraş ve Serap Gazel’in kaleme aldığı dizinin kadrosuna son olarak ‘Kocamın Ailesi’nde rol alan Yeşim Salkım dahil oldu. Güzel oyuncu, yapımda Hünkar karakterine hayat verecek.

Evlat Kokusu, yakında Kanal D’de başlıyor!

EVLAT KOKUSU DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Başrollerinde Barış Kılıç, Sedef Avcı ve Hande Soral’ın yer aldığı “Evlat Kokusu” dizisinin çekimleri 18 Aralık’ta Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da başlandı.
Yapımcılığını üstlenen Endemol Shine, dizinin ilk bölümleri için seti Amsterdam’a kurdu.

Amsterdam’da çekilen bölümlerin ardından ise dizi seti İstanbul’a taşınacak. Dizinin senaryosunu Alican Yaraş kaleme alıyor, yönetmen koltuğunda ise Erol Özlevi var.

Evlat Kokusu, yakında Kanal D’de!

EVLAT KOKUSU DİZİSİNİN KADIN BAŞROL OYUNCUSU BELLİ OLDU

Kanal D’nin yeni yılda yayına girmesi için hazırlanan iddialı dizisi Evlat Kokusu’nun kadın başrol oyuncuları belli oldu.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin, yönetmenliğini Erol Özlevi’nin, senaristliğini Alican Yaraş’ın üstlendiği yapımda Barış Kılıç’a daha önce ‘Menekşe ile Halil’, ‘Ezel’, ‘Boynu Bükükler’ ve ‘Bedel’de rol alan, yeni polisiye dizi ‘Çember’in ilk bölümünde konuk oyuncu olarak yer alan Sedef Avcı ve son olarak ‘Kalbim Yangın Yeri’nde izlediğimiz Hande Soral eşlik edecek.

evlat-kokusu-dizisi
Çekimlerine Amsterdam’da başlanacak olan Evlat Kokusu’nun Şubat ayında yayına girmesi bekleniyor.

EVLAT KOKUSU DİZİSİ KANAL D EKRANLARINDA

Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi Evlat Kokusu‘nun erkek başrol oyuncusu belli oldu. Yapımcılığını Endemol Shine Turkey’in üstlendiği ‘Evlat Kokusu’ dizisi  Kanal D ekranlarında olacak.

‘Paramparça’, ‘Kış Güneşi’, ‘Serçe Sarayı’ ve ‘Kördüğüm’ gibi dizilerin yapım şirketi Endemol Shine’ın yapımcılığını üstleneceği, uygulayıcı yapımcılığını Cengiz Deveci’nin yapacağı dizinin erkek başrol oyuncusu, ‘Adını Feriha Koydum’, ‘Merhaba Hayat’ ve ‘Güllerin Savaşı’ gibi yapımlarda rol alan Barış Kılıç oldu. Dizinin kadın başrol oyuncusu ise önümüzdeki haftalarda belli olacak.

”Evlat Kokusu” yakında Kanal D’de!

 

Paramparça, Kördüğüm ve Kış Güneşi dizilerinin yapımcılığınıda üstlenen dünyanın en büyük bağımsız format ve yapım şirketi Endemol, Türkiye’de iki yeni dizi projesini daha hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Endamol, Evlat Kokusu dizisi için hazırlıklara başladı. Evlat Kokusu dizisinin dram olduğu öğrenilirken, dizinin oyuncu kadrosunun seçimleri devam ediyor.

Kanalı ve oyuncu kadrosu henüz belli olmayan Evlat Kokusu dizisi ile ilgili yeni bilgiler önümüzdeki günlerde netleşecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Evlat Kokusu dizisi konusu ve oyuncuları

x