baby sensory

Evli ve Öfkeli dizisi

Evli ve Öfkeli dizisinin yayın tarihi açıklandı..İşte Evli ve Öfkeli dizisinden tüm bilgiler

30 Eylül 2015 Çarşamba, 01:00

Evli ve Öfkeli dizisi konusu fragmanı nedir oyuncuları kimler? Evli ve Öfkeli dizisi ne zaman başlıyor..İşte Evli ve Öfkeli’den tüm bilgiler

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu’nun üstlendiği dizi, aldatılan dört kadının kocalarından intikam alma çabasını konu alıyor. Farklı hayatlara sahip dört kadın, intikam alma yolunda yeni aşklara da yelken açıyorlar. Dizide başrolleri Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Sarp Akkaya, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ayça Erturan paylaşıyor. Evli ve Öfkeli dizisinin yayın tarihi de belli oldu. ATV’de ekrana gelecek olan Evli ve Öfkeli dizisi 4 Ekim Pazar akşamı 20.00’de başlıyor.

Dizide başrolleri Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Sarp Akkaya, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ayça Erturan paylaşıyor.

Dizi, heyecanlı ve renkli sahneleriyle, senaryosuyla, oyuncu kadrosuyla ses getirecek.

evli-ve-öfkeli-dizi

SERKAN ALTUNORAK EVLİ VE ÖFKELİ DİZİSİNDE

atv’nin yeni ve iddialı romantik komedisi Evli ve Öfkeli’ye yeni bir isim katıldı!

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, Nisa Akman’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Birce Akalay, Sarp Akkaya, Ebru Cündübeyoğlu, Ayça Erturan ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin yer aldığı diziye, Melekler Korusun, Muhteşem Yüzyıl ve Aşkın Kanunu dizilerinde rol alan başarılı oyuncu Serkan Altunorak dahil oldu.

Serkan Altunorak: Muhteşem Yüzyıl'dan sonra ekranlardan uzak kalan yakışıklı oyuncu yeni teklifleri bekliyor.

Serkan Altunorak:
Muhteşem Yüzyıl’dan sonra ekranlardan uzak kalan yakışıklı oyuncu yeni teklifleri bekliyor.

Evli ve Öfkeli, Eylül’de atv’de!

EVLİ VE ÖFKELİ DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Yapımcılığını Süreç Film’in yaptığı Evli ve Öfkeli dizisine yeni oyuncular katıldı!​

Başrollerinde Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu,Ayça Erturan, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Sarp Akkaya rol aldığı diziye son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan Yıldırım Urağ ve son olarak Yedi Güzel Adam dizisinde rol alan İlker Kızmaz katıldı. Birce Akalay (Esra), Ebru Cündübeyoğlu (Seray), Ayça Erturan (Dilek) ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un (Mine) başrollerini paylaştığı Evli ve Öfkeli, Eylül’de atv’de…

Dizinin yönetmenliğini Nisan Akman, senaristliğini ise Deniz Dargı ve Cem Göreç yapıyor.

Dizi yeni sezonda Atv’de yayınlanacak.

ATV EKRANLARINDA YENİ DİZİ: EVLİ VE ÖFKELİ

Süreç Film’in yeni sezon için hazırlıklarına başladığı romantik komedi dizisi Evli ve Öfkeli’nin erkek başrol oyuncusu da belli oldu. Yaz aylarında Güneşin Kızları ve Adı Mutluluk gibi sevilen dizilere imza atan Süreç Film’in son dizisi Evli ve Öfkeli oldu. Son olarak Küçük Ağa dizisinde rol alan Birce Akalay ile Ebru Cündübeyoğlu, Ayça Erturan ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un başrollerinde olacağı dizinin erkek başrol oyuncusu ise Sarp Akkaya oldu. Daha önce Ezel, Suskunlar ve Muhteşem Yüzyıl dizilerindeki başarılı oyunculuğuyla beğeni toplayan Sarp Akkaya son olarak geçen sene Mehmet Aslantuğ’un başrolünde oynadığı ancak reyting nedeniyle kısa sürede yayından kalkan Racon dizisinde rol almıştı.  Evli ve Öfkeli yeni sezonun dikkat çeken dizilerinden biri olmaya aday. Dizi Eylül ayında ATV’de izleyiciyle buluşacak.

racon-recep-güldağ-sarp-akkaya

EVLİ VE ÖFKELİ’NİN BAŞROL OYUNCUSU BELLİ OLDU

Yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer alan Evli ve Öfkeli’den yeni bir haber var. Süreç Film’in üstleneceği dizinin kadın başrol oyuncusu daha önce “Yer Gök Aşk”, “Ben Onu Çok Sevdim” ve “Küçük Ağa” gibi yapımlarda rol alan Birce Akalay oldu. Güzel oyuncu, merakla beklenen dizide bir polis memuruna hayat verecek. Yapımın erkek başrol arayışları ise tüm hızıyla sürüyor.

BİRCE AKALAY SARP LEVENDOĞLU: Reyting rekorları kıran Küçük Ağa dizisinin başrol oyuncuları Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu, senaryo gereği boşandı ama gerçek hayatta nikah masasına oturmak için çok beklemedi.

EVLİ VE ÖFKELİ KANAL D EKRANLARINDA

ATV ekranlarında yeni bir romantik komedi dizisi daha başlıyor..İsmi Evli ve Öfkeli olan diziyi Güneş’in Kızları, Adı Mutluluk ve Aşk Yeniden gibi dizilerin yapımcısı olan Süreç Film yapıyor. Romantik komedi tadında olacak dizinin oyuncu seçimleri devam ediyor. Dizi yeni sezonda Eylül ayında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Dizinin erkek başrol oyuncusu için Ekin Koç’un ismi geçiyor. Diziye daha önce ise Seray Kaya’nın katıldığı açıklanmıştı. Seren Kaya daha önce Fox ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinde Miray rolünde oynamıştı.  Kocamın Ailesi dizisi ile Fox TV ekranlarında izlediğimiz Seray Kaya bu sefer başka bir proje ile ATV ekranlarına geliyor. Seray Kaya’nın yeni projesi Evli ve Öfkeli hikayesi ve kadrosu ile etkili bir dizi olacak.

Seray Kaya

Seray Kaya

You must be logged in to post a comment Login