baby sensory

Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım Sonsuz Aşk’ta buluştu

Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım’ın başrolde oynadığı Sonsuz Aşk filminin vizyon tarihi belli oldu.

02 Şubat 2017 Perşembe, 00:02

Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım’ın başrolde oynadığı Sonsuz Aşk filminin vizyon tarihi belli oldu.

Çekimleri geçtiğimiz yaz İstanbul ve Cunda’da yapılan film, 24 Mart’ta seyirciyle buluşacak. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği yapım, küçük mutluluklarla yaşamını renklendiren Zeynep ile genç ve başarılı cerrah Can’ın aşk öyküsünü beyazperdeye taşıyacak.

Filmde Fahriye Evcen; kardeşiyle kurduğu düzende, küçük mutluluklarla yaşamını renklendiren Zeynep karakterini canlandırırken, Murat Yıldırım ise işine bağlı, genç yaşta profesör olan cerrah Can karakteriyle izleyicisiyle buluşacak.

Yapımcılığını TAFF’ın, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Akçay Katıksız’ın yazdığı “Sonsuz Aşk”’ın afişi ise “Daire Creative” tarafından hazırlandı. Birbirinden siyahla beyaz kadar farklı iki insanın ezber bozan aşk hikayesini konu alan Sonsuz Aşk, merakla beklenen afişiyle sosyal medyada beğeni topladı.

İlk bakışta hiçbir ortak noktaları yokmuş gibi görünen, Can ve Zeynep beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına dahil olduklarında, aşılması zor engelleri de beraberinde getiren sonsuz bir aşkın içine düşerler.

İki farklı insanın ezber bozan aşk hikayesini konu alan ve büyük bir merakla beklenen film, 24 Mart’ta vizyona girecek.

24 Mart’ta izleyiciyle buluşacak olan “Sonsuz Aşk” ın kadrosunda Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım’ın yanı sıra; Fatih Al, Filiz Ahmet, Zeynep Özder, Nazlı Pınar Kaya ve Didem İnselel, Ege Aydan gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

You must be logged in to post a comment Login