Familya dizisi

Familya dizisinin yayın saati değişti

22 Ekim 2016 Cumartesi, 01:30

Familya dizisinin konusu nedir hangi oyuncular rol alıyor? Familya dizisi hakkında tüm haberler…

FAMİLYA DİZİSİNİN YAYIN SAATİ DEĞİŞTİ

FOX’un sevilen dizisi Familya’da saat değişikliği yaşandı.

Başrollerini Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı, Cansu Tosun, Bülent Emrah Parlak, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız, Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Berat Efe Parlar ve Güven Kıraç’ın paylaştığı; yapımcılığını ise TMC’nin üstlendiği yapım, ilk bölümlerde elde ettiği başarılı reytingleri sonraki haftalarda sürdürememesi nedeniyle 6. bölümden itibaren 22.15’te ekrana gelecek.

Familya, yeni bölümüyle Salı 22.15’te FOX’ta!

FAMİLYA 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Familyanın son halkası olan Ateş’in gelişi herkeste şok etkisi yaratır. Ailesini yeniden birleştirmek isteyen Yaşar’ın işleri pek de düşündüğü gibi ilerlemeyecektir. Çocuklarını tanıma ve kendini onlara affettirme hislerinin arasında sıkışan Yaşar Beyoğlu, ailesini kazanmak için yeni planlarını devreye sokar. Familya üyeleri kendi rotalarında ilerlerken, Casim’in rant mücadelesi de giderek büyümektedir. Aileyi mercek altına alan Casim, hırslarıyla doldurabileceği bir açık kollamaktadır. Çocukların taşıdığı kızgınlığın ve giderek daralan zamanının aksine, Yaşar Beyoğlu’nun umudu tükenmemektedir. Fakat suların durulduğunu sandığı an, onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

FAMİLYA 2. BÖLÜM FRAGMAN

Çekimlerine İstanbul’da başlanan ve Ayvalık’ta devam eden “ Familya”, birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.  Başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel’in yanı sıra, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız’ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç  yer alıyor.familya-dizisi-ugur-yucel-afis

Beyoğlu ailesinin hayatı, 2002 Dünya Kupası’nda İlhan Mansız’ın altın golüyle ansızın değişir. Türkiye en mutlu gününü yaşarken, Beyoğlu hanesinin ortasına geri dönüşü olmayan bir acı düşer. Dağılan ailesinden yıllarca uzak kalan Yaşar Beyoğlu; çocukları Hava, Toprak, Su ve Ateş’in özlemini de yanına alarak Güneşdağı kasabasına gider.
Baba toprağında aldığı üzücü bir haber; Yaşar Beyoğlu’nu, yaşananları temize çekmek ve ailesini bir araya toplamak  için harekete geçirir. Oynanan bir oyun ve her biri kendine has  çocuklar birleştiğinde, geçmişle hesaplaşmak giderek zorlaşır. Beyoğlu familyasında işler hiç de planlandığı gibi gitmeyecektir…familya-dizisi-afis-buyuk

Eğlenceli bir aile komedisi olan yapım, ilk bölümüyle 20 Eylül Salı akşamı 20.00’de izleyiciyle buluşacak.familya-dizisi-fox

FAMİLYA DİZİSİNE İKİ YENİ OYUNCU

FOX TV’nin yeni dizilerinden olan TMC Film imzalı Familya’nın kadrosuna iki isim daha dâhil oldu.

Başrollerinde Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Berat Efe Parlar, Aybüke Pusat, Murat Ceylan ve Güven Kıraç’ın yer aldığı, yönetmenliğini Can Yücel’in üstlendiği, senaryosunu ise Uğraş Güneş’in kaleme aldığı diziye, daha önce Adanalı ve Ulan İstanbul dizilerinde rol alan Gökhan Kıraç ile daha önce Yerden Yüksek, Uçurum ve Hayat Ağacı dizilerinde yer alan Enis Arıkan dâhil oldu. Familya, yakında FOX TV’de yayında.

FAMİLYA DİZİSİNİN YENİ FRAGMANI YAYINLANDI

Dev kadrosuyla dikkat çeken Fox TV’nin Eylül 2016’da yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizisi Familya dizisinden ilk fragman yayınlandı.

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Can Yücel’in yaptığı, senaryosunu ise Uğraş Güneş’in kaleme aldığı, FOX’un merakla beklenen yeni dizisi “ Familya’nın” ilk tanıtımı yayınlandı.familya-dizi

Çekimlerine İstanbul’da başlanan ve Ayvalık’ta devam eden “ Familya”, birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.  Başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel’in yanı sıra, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız’ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç yer alıyor. familya-dizisi-uğur-yücel

“Familya”, 2002 yılında Dünya Kupası’daki Türkiye- Senegal maçında İlhan Mansız’ın attığı golle, herkes büyük bir sevinç yaşarken, parçalanan Beyoğlu ailesinin ve baba Yaşar Beyoğlu’nun (Uğur Yücel) yıllar sonra aldığı bir haberle yeniden ailesini bir araya getirmeye çalışmasının hikayesini konu ediniyor.

SURVİVOR FİNALİSTİ MURAT CEYLAN FAMİLYA DİZİSİNDE

FOX’un yeni sezon için hazırlanan iddialı dizisi Familya’ya 3 yeni isim! uğur-yücel-familya

Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği, başrollerini ise Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı, Güven Kıraç, Büşra Pekin, Bülent Emrah Parlak, Zeynep Kankonde, Cansu Tosun ve Berat Efe Parlar’ın paylaştığı yapıma ‘Survivor’ finalisti Murat Ceylan, daha önce ‘Medcezir ve ‘O Hayat Benim’de rol alan Aybüke Pusat ve son olarak ‘Kardeş Payı’nda izlediğimiz Barış Yıldız dahil oldu.

Familya, Eylül’de FOX’ta başlıyor! familya-dizisi-fox-tv

USTA OYUNCULAR FAMİLYA DİZİSİNDE

Çekimleri 25 Temmuz’da başlayan dizi güçlü ve geniş kadrosuyla dikkat çekiyor. Sıcak aile dizisi olarak ekranlara “Familya”nın kadrosunda; Uğur Yücel, Şükran Ovalı, Erkan Kolçak Köstendil, Güven Kıraç, Zeynep Kankonde, Caner Özyurtlu, Büşra Pekin, Bülent Emrah Parlak ve Berat Efe Parlar gibi önemli isimler rol alıyor.familya-dizisi-22

25 Temmuz’da çekimlerine başlayan “Familya” dizisinin yayın tarihi belli oldu. Çekimleri halen devam eden dizi yeni sezona ayağının tozuyla giriş yapmak istiyor. Bir zamanlar ekranların popüler dizisi haline gelen Süper Baba tarzında olacağı aile dizisi hazırlıklarını sürdürüyor.

Yeni sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen “Familya” eylül ayından itibaren Fox TV ekranlarında olacak.familya-dizisi-fox-tv-2

FOX’un yeni ve iddialı dizisi Familya’ya yeni bir oyuncu dahil oldu!

Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Can Yücel’in, senaristliğini Uğraş Güneş’in yaptığı,  başrollerinde ise Uğur Yücel, Şükran Ovalı, Erkan Kolçak Köstendil, Güven Kıraç, Zeynep Kankonde, Caner Özyurtlu, Büşra Pekin ve Bülent Emrah Parlak ve Berat Efe Parlar’ın yer aldığı diziye son olarak ‘Göç Zamanı’ dizisinde izlediğimiz Cansu Tosun dahil oldu.

Cansu Tosun dizi hakkında, ”Harika bir ekip var. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu genç yaşımda usta oyuncularla bir araya gelmek herkese nasip olmaz. Umarım seyirci tarafından da beğenilir ve uzun soluklu bir proje olur” şeklinde konuştu.cansu-tosun-3

FAMİLYA DİZİSİNE 4 YENİ OYUNCU

Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği, başrollerini ise Uğur Yücel, Şükran Ovalı, Zeynep Kankonde, Caner Özyurtlu ve Berat Efe Parlar’ın paylaştığı yapıma karı-koca olarak kameralar karşısına geçecek olan Büşra Pekin ve Bülent Emrah Parlak’ın yanı sıra son olarak ‘Beni Böyle Sev’de rol alan deneyimli oyuncu Güven Kıraç ve ‘Ulan İstanbul’ ile tanınan Erkan Kolçak Köstendil de dahil oldu.

BÜŞRA PEKİN

BÜŞRA PEKİN

Familya, yeni sezonda FOX’ta başlıyor!

ŞÜKRAN OVALI, FAMİLYA DİZİSİNDE

Başrollerinde Uğur Yücel ve Berat Efe Parlar’ın yer alacağı; yapımcılığını TMC’nin, senaristliğini Uğraş Güneş’in, yönetmenliğini ise Can Yücel’in üstlendiği iddialı aile komedisi Familya dizisinin kadrosuna ünlü bir oyuncu daha katıldı.

Geçen sezon Paramparça dizisine psikiyatr Ayşe rolüyle katılan ve sezon finalinde ölerek diziden ayrılan Şükran Ovalı, Uğur Yücel’in yeni dizisi Familya’da rol alacak. Çekimlerine Temmuz ayında İzmir’de başlanacak olan Familya dizisinde Şükran Ovalı, Uğur Yücel’le birlikte başrolde olacak.

Reyting canavarı Sina Koloğlu, Familya dizisi hakkında yeni bilgileri yazdı:

Uğur Yücel Familya dizisinde hangi rolde?

‘Familya’ dizisinin hikayesi 2002 yılında Dünya Kupası’daki Türkiye – Senegal maçında İlhan Mansız’ın attığı golle başlıyor. Herkes büyük bir sevinç yaşarken, hikayede yer alan aile, en acı anını yaşıyor ve dağılıyor. Yücel bu olaydan 14 yıl sonra aileyi yeniden toparlamak için uğraş veren bir baba rolünde. Uğur Yücel dizide ailenin babası iki kızı ve iki erkek çocuğu var.

Torun rolü kime?

Uğur Yücel’in torunu rolünde yıldızı parlayan bir küçük oyuncu var; Berat Efe Parlar. ‘İftarlık Gazoz’daki oyunculuğuyla büyük beğeni alan Parlar’ın bu dizideki performansı merakla bekleniyor.şükran-ovalı-ayşe-paramparça-dizisi

FAMİLYA DİZİSİNE İKİ YENİ OYUNCU

Başrollerinde Uğur Yücel ve Berat Efe Parlar’ın yer alacağı; yapımcılığını TMC’nin, senaristliğini Uğraş Güneş’in, yönetmenliğini ise Can Yücel’in üstlendiği iddialı aile komedisinin kadrosuna daha önce ‘Kayıp’, ‘Ulan İstanbul’, ‘Kiraz Mevsimi’ ve ‘Tutar mı Tutar’da rol alan Zeynep Kankonde ile son olarak ‘Ulan İstanbul’da izlediğimiz Caner Özyurtlu dahil oldu.

Familya, Eylül’de FOX’ta başlıyor!

familya dizisi2

FOX EKRANARINDA YENİ BİR AİLE DİZİSİ: FAMİLYA

‘Canım Ailem’ ve ‘Aramızda Kalsın’dan sonra yeni bir aile komedisiyle daha sevenlerinin karşısına çıkacak olan Uğur Yücel’in yeni dizisinin detayları netleşmeye başladı.

Yapımcılığını TMC’nin, yönetmenliğini Can Yücel’in, senaristliğini ise ‘Ulan İstanbul’ ile beğeni toplayan Uğraş Güneş’in üstlendiği dizide ‘Poyraz Karayel’de tanınmış olan ve yer aldığı ‘İftarlık Gazoz’ filmi ile ödüller alan Berat Efe Parlar da Uğur Yücel’in torununu canlandıracak. Ranini.tv’ye röpörtaj veren Güneş, diziyle ilgili bazı detayları da okuyucularla paylaştı.

2002 yılında Dünya Kupası’ndaki Türkiye-Senegal maçıyla başlıyor hikâye. İlhan Mansız’ın altın golü attığı maçla Türkiye o gün en mutlu anını yaşadı. Herkesin kutlama yapmak için sokaklara döküldüğü gündü. Fakat hikâyedeki ailenin en acı anı yaşanıyor o maç esnasında ve dağılıyorlar. İkisi kız, ikisi erkek dört çocuklu ailemizin hayatı bu trajik günden sonra değişiyor tamamen. Ve Uğur Yücel’in oynadığı baba karakteri Güneşdağı kasabasına yani baba toprağına gidiyor. Bu olaydan tam 14 yıl sonra, öğrendiği üzücü bir haber sonrası mazideki defterlerin hepsini kapatmak zorunda hissediyor ve ailesini bir araya toplamak için kolları sıvıyor. ‘Babam ve Oğlum’un geçtiği çiftlikte çekilecek.

Büyük kız evli. Damadın familyasında da ayrı sıkıntılar var; renkli bir karakter. Bu dönemde çok sık karşılaştığımız erkeklere benziyor. Ailenin her bir üyesi kasabaya gelirken “Bir konuşup, babamı görüp geri dönerim” düşüncesi içinde olsa da bir şekilde orada kalıyorlar. Eski bir aşk, düşmanlar, engeller ve hiç beklenmedik bir aşka tanık oluyoruz.

familya dizisi1

Kadro neredeyse tamamlandı fakat o işin sürprizi olsun (gülüyor). Ekibin en büyüğünü söyledim, bir de en küçük ismi vereyim. Uğur Yücel’in torununu Berat Efe Parlar oynuyor. ‘İftarlık Gazoz’dan sevdiğimiz, yetenekli ve çok sempatik bir çocuk. ‘Ulan İstanbul’ seyircisinin tanıdığı isimler de var.

Çekimleri Temmuz ortasında başlayacak olan Familya’nın Eylül ayında FOX’ta yayına girmesi planlanıyor.

You must be logged in to post a comment Login