Familya Su Beyoğlu Aybüke Pusat kimdir? Fotoğraflar-Foto Galeri

10 Ekim 2016 Pazartesi, 18:24

FOX ekranlarında yayınlanan Familya dizisinde Su Beyoğlu‘nu canlandıran Aybüke Pusat kimdir? Aybüke Pusat hangi dizilerde oynamıştır, boyu kaç kaç kilodur? Aybüke Pusat hakkında tüm bilgiler bu haberde…

FOX ekranlarında yayınlanan aile dizisi Familya‘nın güzel oyuncusu Aybüke Pusat, 20 Mayıs 1995 Ankara doğumludur.

FAMİLYA DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ GÜNEŞDAĞI NEREDE? / HABER İÇİN TIKLAYIN

Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümünü kazanan güzel yetenek Aybüke Pusat, dans ve piyano eğitimleri almıştır. Meslek olarak uzun bir süre balerinliği tercih eden Aybüke Pusat, 2. Üniversite eğitim programını sürdürüyor ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde okuyor.

Aybüke Pusat, La Bayadere, Diana Et Faction ve Fındıkkıran gibi ünlü eserlerde rol almış genç ve yetenekli bir balerin olarak ön plana çıkıyor.

familya-su-beyoglu-aybuke-pusat-1

Aybüke Pusat, 2014 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında üçüncü olduktan sonra dizi sektörüne katılmıştır. Aybüke Pusat, Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde oynadığı Medcezir dizisinin 2. sezonunda Elif karakterini canlandırmıştır.

familya-su-beyoglu-aybuke-pusat-3

Aybüke Pusat O Hayat Benim dizisinde de rol almıştır.

familya-su-beyoglu-aybuke-pusat-9

O HAYAT BENİM’DEN AYBÜKE PUSAT’A DAVA

Miss Turkey 2014 üçüncüsü oyuncu Aybüke Pusat’a, “O Hayat Benim” dizisi için yaptığı sözleşmeyi haksız olarak feshettiği iddiasıyla tazminat davası açıldı.

İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’ne açılan davaya göre; Pastel Film ile Aybüke Pusat ve ajansı, dizi için 1 Ocak 2016’da sözleşme imzaladı.

familya-su-beyoglu-aybuke-pusat-8

Pusat, bölüm başına 5 bin lira, Siyah Kuğu Reklam Ajansı ise bin lira komisyon alacaktı. Ancak iddiaya göre Pusat ve ajansı, yeni sezon için yüzde 350 oranında zam istedi.

Taleplerinin reddedilmesi üzerine de “Sizinle anlaşamıyoruz” diyerek sözleşmeyi haksız yere feshetti. Yapım şirketi, açtığı davada 110 bin lira talep etti.

aybuke-pusat

FAMİLYA SU BEYOĞLU KİMDİR?

Su Beyoğlu, ailenin 3 numaralı ferdidir. Evin en küçüğü olan su çok tatlı güzel ve deli kızıdır. Ablasının tam tersine çok fırlama bir kızdır. Ailede yaşanan duygu bozukluklarını en dolu yaşan kişidir. Su İnterneti aktif olarak kullanan aktif bir kişidir. İnstagram ve Twitter’de çok aktifleşmiş fake bir hesapla Twitter’de aşk fenomeni haline gelmiş bir kişiliğe sahiptir.

familya-su-beyoglu-aybuke-pusat-5

AYBÜKE PUSAT KİMDİR

Aybüke Pusat:
Boy: 1.72
Kilo: 48
Doğum Tarihi: 20 Mayıs 1995
Doğum Yeri: Ankara
Mesleği: Balerin & Oyuncu
Hobileri: Dans, Piyano, Bale
Eğitim Durumu: Eskişehir Anadolu Üniversitesi – İşletme Bölümü / Hacettepe Üniversitesi – Bale Bölümü

familya-su-beyoglu-aybuke-pusat-6

FAMİLYA DİZİSİNİN KONUSU

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Can Yücel’in yaptığı, senaryosunu ise Uğraş Güneş’in kaleme aldığı, FOX’un yeni dizisi Familya’nın konusu:

Beyoğlu ailesinin hayatı, 2002 Dünya Kupası’nda İlhan Mansız’ın altın golüyle ansızın değişir. Türkiye en mutlu gününü yaşarken, Beyoğlu hanesinin ortasına geri dönüşü olmayan bir acı düşer. Dağılan ailesinden yıllarca uzak kalan Yaşar Beyoğlu; çocukları Hava, Toprak, Su ve Ateş’in özlemini de yanına alarak Güneşdağı kasabasına gider.

familya-su-beyoglu-aybuke-pusat-4

Baba toprağında aldığı üzücü bir haber; Yaşar Beyoğlu’nu, yaşananları temize çekmek ve ailesini bir araya toplamak için harekete geçirir. Oynanan bir oyun ve her biri kendine has çocuklar birleştiğinde, geçmişle hesaplaşmak giderek zorlaşır. Beyoğlu familyasında işler hiç de planlandığı gibi gitmeyecektir…

familya-su-beyoglu-aybuke-pusat-7

You must be logged in to post a comment Login