Farah Zeynep Abdullah’tan kilo tepkisi

02 Ağustos 2016 Salı, 16:47

Yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alacak olan Farah Zeynep Abdullah, “Kilo aldığı için diyet yapıyor” haberlerine sitem etti.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde ‘Sultan’ rolü için kilo vereceği haberleri üzerine güzel oyuncu Instagram sayfasından, kedisiyle fotoğraf paylaşan Abdullah fotoğrafa şu notu düştü:

“Merhabalar herkese! Bütün yaz magazin haberi diye ünlü bikinili kadınlar izliyoruz. Çok ayıp bence artık başkalarının kilosuyla, vücuduyla ilgili konuşmak. Röntgencilik gibi çekilmiş eski fotoğraflari bir şey bulamayınca yalan haberle tekrar servis etmek? Haber servis ediyorum diye doğrulatmadan dedikoduyu haber yapmak? Yok ışık kötüydü, yok duruş kötüydü demiyeceğim. Ben çok memnunum kilomdan, vücudumdan. Kaldı ki şişmanım diyelim, kaldı ki vücudum medyanın dayattığı güzellik görüşüne uymuyor diyelim, ee? Bundan tam olarak kime ne? Ben aynı zamanda medya da okumuş biri olarak şunu söylemek istiyorum, boş verin kızlar kimin ne dediğini, medyanın size dayattıklarını! Benim vücudum, benim kilom, benim hayatim☺️ kadınlar olarak maruz kaldığımız bu şekilciliğin bir gün son bulması dileğiyle.
farah zeynep abdullahfarah-zeynep-abdullah

You must be logged in to post a comment Login