Fatih dizisi konusu ve oyuncuları

Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi Fatih’e ünlü bir oyuncu daha katıldı

14 Ağustos 2017 Pazartesi, 01:30

Fatih dizisinin konusu ne? Kenan İmirzalıoğlu Fatih  dizisi oyuncuları. Fatih dizisinden son haberler…

Fatih Sultan Mehmed’in hayatını anlatacak olan, Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi Fatih’in oyuncu kadrosuna Wilma Elles de katıldı.

Daha önce Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor’un yer alacağı açıklananan diziye Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Yeter gibi dizilerle tanınan Wilma Elles de katıldı. Oyuncu dizide Bizanslı Theodora’yı canlandıracak.

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Kanal D’de yayınlanacak olan yeni dizisi Fatih’te, Fatih Sultan Mehmed rolünü oynayacak. Yeni sezonun en iddialı dizilerinden olan Fatih’in senaristleri de belli oldu.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini son olarak Paramparça dizisini çeken Altan Dönmez’in yapacağı, başrolünde son olarak Karadayı dizisinde izlediğimiz Kenan İmirzalıoğlu’nun yer alacağı diziyi “Elveda Rumeli”yi yazan Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu kaleme alacak.

Kenan İmirzalıoğlu, yeni sinema filmi Cingöz Recai’nin çekimlerine devam ederken, yeni dizi Fatih için de hazırlıklar sürüyor. Kanal D’de ekrana gelecek dizi için hazırlık yapan oyuncu, Cingöz Recai için kestiği sakallarını yeniden uzatmaya başlayacak. Altan Dönmez’in yönetmen koltuğuna oturacağı Fatih dizisi için şu günlerde dekor kurma çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Çekimlerine Eylül ayında Maltepe’de kurulan platoda başlayacak olan ”Fatih” dizisinin Ekim-Kasım aylarında ekrana gelmesi bekleniyor.

Fatih dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun partneri için Tuba Büyüküstün’ün adı geçiyor. Ancak cast çalışmaları devam eden dizisinin oyuncuları henüz netlik kazanmadı.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstleneceği ve Fatih Sultan Mehmet’in hayatını anlatacak olan ‘Fatih’ dizisinden İmirzalıoğlu, bölüm başı 145 bin TL kazanacak. Bu arada uzun süredir ekranlardan uzak olan başarılı oyuncunun yeni rolü için kilo verdiği ve sakal bırakmaya başlaması da dikkat çekti.

 

You must be logged in to post a comment Login