Fatih dizisi konusu ve oyuncuları

Güzel oyuncu, Fatih dizisinde Bizanslı Teodora rolünü oynayacak

19 Eylül 2017 Salı, 02:00

Fatih dizisinin konusu ne? Kenan İmirzalıoğlu Fatih  dizisi oyuncuları. Fatih dizisinden son haberler…

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun Fatih Sultan Mehmed’in hayatını anlatan Fatih dizisinde yeni gelişme..

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun,  Funda Eryiğit, Burak Tamdoğan, Ertan Saban, Duygu Boztepe ve Sevinç Meşe’nin oynayacağı dizide Teodora rolünü kimin canlandıracağı belli oldu.

Yakında başrol kadın yıldızların da adının netleşeceği Fatih’te, ‘Bizanslı Teodora‘ rolünün sahibi belli oldu. Rol, son olarak Bodrum Masalı’nda canlandırdığı ‘Gözde’ rolündeki performansıyla kendisine hayran bırakan ödüllü oyuncu Toprak Sağlam‘ın oldu.

Toprak Sağlam

FATİH DİZİSİNDE KENAN İMİRZALIOĞLU’NA REKOR ÜCRET

Kenan İmirzalıoğlu’nun, başrolünü oynadığı Kanal D’nin merakla beklenen ‘Fatih’ dizisinden alacağı ücret dudak uçuklattı…

Kenan İmirzalıoğlu, Aralık’ta ekrana gelecek ‘Fatih’ dizisinde ‘Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracak.

Oyuncu, dizinin yurtdışı satışı dahil olmak üzere bölüm başına 350 bin TL alarak bir rekora imza attı! Bu, aylık 1 milyon 400 bin TL yapıyor.

SEVİNÇ MEŞE FATİH DİZİSİNDE

Kanal D’de yeni sezonda yayınlanacak olan iddialı dizi Fatih’in oyuncu kadrosuna Funda Eryiğit’ten sonra Sevinç Meşe de  katıldı.  29 yaşındaki Sevinç Meşe, Miss Model Türkiye ve Miss Model Avrupa Birincisi olmuştu.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Fatih dizisinde, Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Metin Akpınar, Altan Erkekli ve Gürkan Uygun gibi usta oyuncular da önemli rollerde oynayacak.

Çekimleri Ekim ayında başlaması planlanan dizi, Aralık ayında Kanal D’de ekrana gelecek. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez yapacak. Dizinin senaryosunu ise Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu kaleme alacak.

Sevinç Meşe

FATİH DİZİSİNE 3 DEV TRANSFER

‘Fatih’ dizisinin kadrosuna Metin Akpınar, Altan Erkekli ve Gürkan Uygun da dâhil oldu

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde yer alacağı Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Fatih’in kadrosuna Metin Akpınar, Altan Erkekli ve Gürkan Uygun da dâhil oldu. Konuyla ilgili Milliyet gazetesindeki köşesinde bir yazı kaleme alan Ali Eyüboğlu, “Usta oyuncular, böylesine önemli bir dizide ‘misafir sanatçı’ değil de, daha uzun soluklu oynamak istedikleri için O3 Medya, onları memnun edecek bir formül peşinde” ifadelerine yer verdi.

FATİH DİZİSİNİ KADIN BAŞROL OYUNCUSU BELLİ OLDU

Fatih Sultan Mehmed’in hayatını anlatacak olan, Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi Fatih’de başrol kadın oyuncu belli oldu.

Yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Fatih dizisinde, Kenan İmirzalıoğlu’na eşlik edecek kadın oyuncu Sevinç Meşe oldu. Fatih dizisinde imparator Konstantinos’la evlenen İmparatoriçe Theodora karakterini Sevinç Meşe canlandırıyor.

29 yaşındaki Sevinç Meşe 2013 Miss Model Türkiye ve Miss Model Avrupa Birincisi.

Daha önce Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor’un yer alacağı açıklananan diziye Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Yeter gibi dizilerle tanınan Wilma Elles de katıldı. Oyuncu dizide Bizanslı Theodora’yı canlandıracak.

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Kanal D’de yayınlanacak olan yeni dizisi Fatih’te, Fatih Sultan Mehmed rolünü oynayacak. Yeni sezonun en iddialı dizilerinden olan Fatih’in senaristleri de belli oldu.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini son olarak Paramparça dizisini çeken Altan Dönmez’in yapacağı, başrolünde son olarak Karadayı dizisinde izlediğimiz Kenan İmirzalıoğlu’nun yer alacağı diziyi “Elveda Rumeli”yi yazan Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu kaleme alacak.

Kenan İmirzalıoğlu, yeni sinema filmi Cingöz Recai’nin çekimlerine devam ederken, yeni dizi Fatih için de hazırlıklar sürüyor. Kanal D’de ekrana gelecek dizi için hazırlık yapan oyuncu, Cingöz Recai için kestiği sakallarını yeniden uzatmaya başlayacak. Altan Dönmez’in yönetmen koltuğuna oturacağı Fatih dizisi için şu günlerde dekor kurma çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Çekimlerine Eylül ayında Maltepe’de kurulan platoda başlayacak olan ”Fatih” dizisinin Ekim-Kasım aylarında ekrana gelmesi bekleniyor.

Fatih dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun partneri için Tuba Büyüküstün’ün adı geçiyor. Ancak cast çalışmaları devam eden dizisinin oyuncuları henüz netlik kazanmadı.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstleneceği ve Fatih Sultan Mehmet’in hayatını anlatacak olan ‘Fatih’ dizisinden İmirzalıoğlu, bölüm başı 145 bin TL kazanacak. Bu arada uzun süredir ekranlardan uzak olan başarılı oyuncunun yeni rolü için kilo verdiği ve sakal bırakmaya başlaması da dikkat çekti.

 

You must be logged in to post a comment Login