Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya Fox Haber’i erken açıyor

Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya Fox Haber yeni sezona ne zaman başlıyor?

13 Ağustos 2015 Perşembe, 01:54

Fox TV Ana Haber Fatih Portakal ile sabah haberleri Çalar Saat İsmail Küçükkaya yeni sezona ne zaman başlıyor?

Fox TV’nin haber bültenleri arasında ekran fenomenleri haline gelen Fatih Portakal ile İsmail Küçükkaya 2015 Eylül yeni sezonunu erken açıyor. Daha önce Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği yapan ancak gazeteye TMSF’nin el koymasının ardından 2 yıl önce ilk defa televizyon ekranlarıyla buluşan gazeteci İsmail Küçükkaya Fox TV’de sabah haberlerine yeni bir soluk getirmişti. Hafta içi her sabah ekranlarda olan İsmail Küçükkaya yaz tatilinin ardından ekranlara geri dönüyor. Ana haber bültenleri arasında ise geçen sene en fazla izlenen haber bültenine imza atan Fatih Portakal ise yaz tatilini gözlerden uzak çiftliğinde geçirdikten sonra sıcak gündemle birlikte geri dönüyor.

FOX HABER SICAK GÜNDEMLE SICAK HAVALARDA EKRANLARDA

Fox TV'nin haber yüzleri Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya, Murat Güloğlu ve Gülbin Tosun yeni sezon tanıtım çekimlerinde buluştu.

Fox TV’nin haber yüzleri Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya, Murat Güloğlu ve Gülbin Tosun yeni sezon tanıtım çekimlerinde buluştu.

Fatih Portakal ile Fox Ana Haber ve İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat herkesin beklediği Eylül ayının aksine 17 Ağustos Pazartesi günü yeni sezonu açıyor. Fox Haber sıcak gündemin tam ortasında yeni sezonu erken açarak haber bültenlerinde bir adım daha öne geçmeye hazırlanıyor. fox-tv-haberFox TV’de hafta içi sabah haberlerini İsmail Küçükkaya akşam haberlerini Fatih Portakal sunarken, hafta sonu ise akşam ana haber bültenini Gülbin Tosun, sabah haberlerini ise Murat Güloğlu sunacak. 17 Ağustos Pazartesi’den itibaren Çalar Saat 07.30’da, FOX Ana Haber ise 19.00’da FOX’ta!

FOX HABER’İN İLGİNÇ YENİ SEZON TANIMI

You must be logged in to post a comment Login