baby sensory

Ferhat ile Şirin konusu nedir, oyuncuları kimler? Tolga Sarıtaş ve Cansu Dere Ferhat ile Şirin’de hangi rolde?

21 Aralık 2019 Cumartesi, 00:20

Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar ve Cansu Dere’nin dizisi Ferhat ile Şirin 1. bölümüyle ekrana geliyor. Peki Ferhat ile Şirin dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Ferhat ile Şirin 1. bölüm fragmanı, fotoğrafları ve konusu da yayınlandı. Ferhat ile Şirin ne zaman başlıyor? İşte Fox TV Ferhat ile Şirin dizisi hakkında tüm bilgiler.

Yapımını O3 Medya ile Artistanbul Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, senaryosunu Savaş Korkmaz’ın kaleme aldığı FOX’un yeni dizisi “Ferhat ile Şirin”in 22 Kasım Cuma akşam 20.00’de Fox TV ekranlarında olacak.

 

FERHAT İLE ŞİRİN GENEL KONUSU

Dizinin başrolleri Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın yer aldığı afiş, sosyal medyada büyük ilgi görmeye devam ediyor. Ferhat (Tolga Sarıtaş), Şirin (Leyla Tanlar) ve Banu (Cansu Dere) izleyiciye aşkın acısını, sevincini, nefretini, tutkusunu, ihaneti bir arada tattırmaya geliyor.

Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın yanı sıra, kadrosunda Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Işıl Yücesoy, Şehsuvar Aktaş, Emel Çölgeçen, Alican Barlas, Nihan Gür, Zeynep Özyağcılar, Serdar Akülger, Ecenaz Uçer, Durukan Çelikkaya, Melisa Değer gibi sevilen oyuncuların yer aldığı yılın aşk dizisi “Ferhat ile Şirin”, etkileyici hikayesi ve güçlü isimleriyle 22 Kasım Cuma saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX‘ta.

TOLGA SARITAŞ FERHAT İLE ŞİRİN’DE HANGİ ROLDE?

Yapımını O3 Medya ile Artistanbul Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, senaryosunu Savaş Korkmaz’ın kaleme aldığı FOX’un yeni dizisi “Ferhat ile Şirin”in başrol oyuncularından Tolga Sarıtaş, yeni projesini ve rolüne nasıl hazırlandığını anlattı.

Ferhat ile Şirin” efsanesinden yola çıkarak modern bir aşk masalı anlattıklarını belirten oyuncu, role hazırlık aşamasında bir marangoz ustasıyla çalıştı.

Yapımını O3 Medya ile Artistanbul Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, senaryosunu Savaş Korkmaz’ın kaleme aldığı FOX’un yeni dizisi “Ferhat ile Şirin”in başrol oyuncularından Tolga Sarıtaş, yeni projesini ve rolüne nasıl hazırlandığını anlattı.

Başarılı oyuncu “Ferhat ile Şirin”de babası ile marangozluk yapan, hayat enerjisi yüksek, sorunlardan çok çözümlere odaklı özel bir genç adam olan Ferhat olarak izleyici karşısına çıkacak. Projede yer alma sebeplerinin başında Ferhat karakteri, hikayenin çok güçlü olması, yönetmen ve tüm çalışma arkadaşları etkili olmuş. Sarıtaş, Ferhat’a hazırlık sürecini ise şöyle dile getiriyor: “Ferhat’ı tanımaya ve anlamaya çalıştım. Neleri sever, nelere üzülür gibi. Yönetmenimiz Mehmet Ada ile çok verimli okuma provaları yaptık. Marangozluk içinde gerçek marangoz bir abimle çalıştık. Ağaca, tahtaya dokunmak, ondan bir şeyler yaratmak ne demektir, ne hissettirir artık biliyorum. Çok özel bir duyguymuş. Aşkla yapılan yaratıcılığa dayalı bir meslek marangozluk.”

“Ferhat ile Şirin”in ölümsüz aşk hikayesinin özünden kopmadan modern bir aşk masalı olarak anlattıklarına dikkat çeken yakışıklı oyuncu, dizide izleyiciyi nelerin beklediğini ise şöyle açıkladı: “Tabi ki temel duygumuz aşk. Aşkın her halini izleyecek seyircimiz. Masumiyeti, tutkuyu, nefrete dönüşmüş aşkı, hayatları yok eden hayatları kurtaran, hayatları yönlendiren aşkları anlatıyor Ferhat ile Şirin. Tüm karakterlerimiz hayatlarında çok farklı alanlarda mücadele ederken bir yandan da aşkla sınanıyorlar.”

CANSU DERE FERHAT İLE ŞİRİN’DEKİ ROLÜYLE EKRANA DAMGA VURACAK

FOX’un yeni dizisi “Ferhat ile Şirin”in başrol oyuncularından Cansu Dere kendinden emin, otoriter ve güçlü bir kadın olan Banu Karalı olarak izleyici karşısına çıkacak.

Banu Karalı, anne ve babasının ölümünden sonra erken yaşta ailesinin sorumluluğunu almış, Kapalıçarşı’da mücevher ve antika işi yapan, güçlü bir kadın. Erkeklerin dünyasında, bir kadın olarak, kendini ve otoritesini kabul ettirebilmiş bir isim. Kardeşi Şirin ise hayattaki en değerli varlığı, bir nevi babasının emaneti. Herkesin çok iyi bildiği efsanevi bir aşk hikayesinden esinlenen “Ferhat ile Şirin”de izleyici için en büyük sürprizlerden biri de Banu karakteri olacak.


Klasik hikayenin aslında bilinmeyen yönlerini izleyeceğimize dikkat çeken başarılı oyuncu, projenin ekrana yansıyan hikayesindeki en büyük farkın aşkın her rengi ve halinin içinde barındırması olduğunu belirtiyor. Aşkın en derin ve en dramatik olanını ise Banu’nun yaşayacağının altını çiziyor.

You must be logged in to post a comment Login