Fomtoys Markasının Sağladığı Avantajlar

Çocuklar için kampet ve benzeri şekilde kaliteli ürünler sunan fomtoys markasının çok çeşitli avantajları mevcuttur.

Firmamız  içerisinde anaokulu masa, portmanto, sandalye, dolap, anaokulu halıları ve çocuk parkları gibi anaokulu malzemelerini barındırmaktadır. Bunların yanında oyun parkuru, trambolin, çocuk parkı, çeşitli oyun grupları ve top havuzunu çeşitli yerlere sunmaktadır. Otel, park, alışveriş merkezi, özel oyun yerleri ve benzeri birçok müsait alana hizmet veren Fomtoys markası 2010 yılından beri yurt içi ve yurt dışına ürün gönderimi sağlamaktadır. Mobilya kategorisinde bulunan ürünlerin tamamını kendisi üreten bir firma olarak çocuk sağlığına gereken önemi vermektedir. Özellikle anti-bakteriyel üretim sağlayarak çocukların hijyenik bir alanda zaman geçirmesini sağlar. Markamızın bu tavrı özenli ve kaliteli üretim yapıldığının ispatıdır.

Restaurant, anaokulu ve özel oyun alanlarında top havuzunun kullanımı rağbet görmektedir. Top havuzu gibi aktivitelerin olması ebeveyn ve çocukların kaliteli vakit geçirmesini sağlayarak çocukların sosyalleşmesine olanak tanır. Top havuzunun yanında büyük oyun alanlarının içerisinde çeşitli araçların hizmetini veren büyük oyun alanları kurmaktadır. Bu alanların içinde kaydırak, trambolin, çeşitli zor geçişler gibi birçok aktivite hali hazırda markamızın hizmetinde bulunmaktadır. Tüm bunlar hijyenik bir şekilde hazırlanmaktadır. Profesyonel olarak hizmet sağlayan firma hem ithal ürün almakta hem de üretim yapmaktadır. İlgi köşesiyle eğitici oyuncaklar kısmında bulunan plastik ürünler ithaldir. Kaliteli ürünleri ithal etmeyi tercih eden firmamız farkını ortaya koyar. İthal ürünlerde dahi çocukların sağlığı önemsenerek marka tercihleri sağlanır. Tüm bunların yanı sıra fiyat uyguluğu da firmamızın kalitesini üst sıralara taşımaktadır.

Oyun mekanının yapılacağı alan m2 olarak fiyatlar başlar. Alıcı oyun parkuruna eklediği aktivite özelliklerine göre fiyat aralıkları belirlenir. Fomtoys markası top havuzlarını büyük oyun alanları şeklinde üretmektedir. Fakat küçük alanlar ve ev boyutlarına göre minyatür top havuzları da vardır. Bu havuzlar 150x150x100 ölçülerinden başlamaktadır. Kurulum ve nakliye gibi süreçler firmamız tarafından yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sağlanmaktadır. 2 yıl boyunca garantili olan ürünlerle ilgili sorun yaşandığı zaman firma gereken hizmeti en iyi halde sağlamaktadır. Ürünler üretilirken müşterinin talepleri ve istekleri bu aşamada önem teşkil eden faktörler arasında yer alır. Müşterinin belirttiği renk, tercih ve mekanlar doğrultusunda müşteriye hizmet verilir. İhtiyaç duyulan malzemeler neticesinde firma büyümeye başlamış ve kullanıcılara talep ettikleri ürünleri hazırlamaktadır.

Günümüz koşullarında sürekli olarak artış gösteren mecralara çocukların nefes alabileceği hoş alanlar yaratmak çocuk ve ebeveyn için faydalı olacaktır. Çocukların eğleneceği ürünleri ve ortamları en iyi şekilde tespit eden fomtoys çocukların beğeneceği, sağlıklı bir alanda vakit geçirebileceği uygun fiyatlı ürünleri kullanıcılara sunmaktadır. Beylikdüzü’nde yer alan firmamızın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Vakti olmayan kişiler ise http://www.fomtoys.com.tr/ e- ticaret adresimizden kolayca ürünleri inceleyebilir ve sipariş edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Fomtoys Markasının Sağladığı Avantajlar

x