Fox TV Kadının Eseri sunucu Elçin Ateş Ersoy kimdir?

Yapımını Provizyon Medya, sunuculuğunu ise Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği yeni program ‘Kadının Eseri‘, her pazar saat 11.15’te FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. FOX’un yeni programı ‘Kadının Eseri’ başlıyor! Kotex sponsorluğunda yayınlanan ve güçlü kadın hikayelerini konu alan yeni program ‘Kadının Eseri’ ekran macerasına başlıyor.

 

Programın her bölümünde, hayatları boyunca karşılaştıkları zorlukları aşıp hayallerini gerçekleştiren farklı mesleklerdeki kadınların ilham veren hikayelerine odaklanılacak.

‘İsterse yapar’ diyerek kadına her daim cesaret vermeyi hedefleyen Kotex, programın sponsorluğunu üstleniyor ve güçlü kadın hikayeleriyle daha fazla kadına ilham olabilmeyi amaçlıyor.

Ersoy’un farklı alanlarda başarı göstermiş kadın konuklarını ağırlayacağı ve yolculuklarını samimi bir atmosferde izleyicilere aktaracağı programda, tanınmış konuklar da kişisel hikayelerini izleyicilerle paylaşacaklar.

 

ELÇİN ATEŞ ERSOY KİMDİR?

Sunucu ve spiker olan Elçin Ateş Ersoy, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur. Yüksek lisansını Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştiren Elçin Ateş Ersoy, Annelik Sanatı Dergisi’nin genel yayın yönetmenliğini yürütmektedir. 2018 yılında Diyalog İletişim’de sunuculuk ve spikerlik üzerine dersler alan Elçin Ateş Ersoy, 2019 yılında ise Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde de yine spikerlik ve sunuculuk eğitimleri almıştır.

İLK PROGRAM KONUKLARI ŞEVVAL SAM VE EBRU BAYBARA!

FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma’nın başrol oyuncularından Şevval Sam ve sosyal girişimci Ebru Baybara programın ilk bölümünde hikayelerini aktaracaklar.

Hedeflerine ulaşmak için birçok zorluğa göğüs geren başarılı kadınların cesaret veren hikayelerinden oluşan ‘Kadının Eseri’, 30 Mayıs Pazar itibarıyla her pazar saat 11.15’te FOX’ta.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Fox TV Kadının Eseri sunucu Elçin Ateş Ersoy kimdir?

x