Galavant 2. sezon ne zaman başlayacak?

03 Ocak 2016 Pazar, 16:59

Galavant dizisi 2. sezon hangi tarihte yayınlanacak? Galavant dizisi bitti mi? Galavant ne zaman başlıyor? Galavant 2016 ne zaman yayınlanıyor.

Başarılı bir ilk sezon geçiren müzikal komedi dizisi Galavant ekrana dönmeye hazırlanıyor. Dizi, ismi Prens Galavant olan bir adamın hayatının aşkını kaybetmesiyle başlıyor.

1-Galavant (ABC) Oyuncular: Joshua Sasse (Frankenstein's Army), Timothy Omundson (Psych) İlk Bölüm Tarihi: 4 Ocak Pazar Konusu: ABC, ilk defa bir müzikal peri-masalı komedisi deneyecek. Dizide, bir şövalyenin gerçek aşkını, zalim bir kralın elinden kurtarma macerasına tanıklık edeceğiz. Müziklerini "Beauty & The Beast"'in de müziklerini yapan Alan Menken yapacakken, sözleri ise Glenn Slater yazacak.

Galavant (ABC)
Oyuncular: Joshua Sasse (Frankenstein’s Army), Timothy Omundson (Psych)

Joshua Sasse, Timothy Omundson, Vinnie Jones, Mallory Jansen, Karen David ve Luke Youngblood gibi isimlerin rol aldığı diziye ikinci sezonda ünlü şarkıcı Kylie Minogue konuk olacak.

Tarih: 3 Ocak

Kanal: ABC

GALAVANT KONUSU

Hayatının aşkını kendisinden çalan Kral’dan intikam almaya yeminli Yakışıklı Prens Galavant’ı anlatan dizi, peri masalları ile örülü müzikal bir komedi…

You must be logged in to post a comment Login