baby sensory

Game of Thrones 8. final sezonundan nefes kesen fragman!

Game of Thrones’ta büyük savaş başlıyor! İşte final sezonundan çarpıcı fragman

06 Mart 2019 Çarşamba, 17:00

Milyonlarca kişinin merakla beklediği Game of Thrones dizisinin 8’inci sezon fragmanı yayınlandı. 14 Nisan’da yayınlanacak olan dizi, yeni fragmanla hayranlarına büyük bir heyecan yarattı.

7’inci sezonuyla tüm dünyada izlenme rekoru kıran Game of Thrones’un yeni sezonu, dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyor. Dizinin merakla beklenen yeni sezon fragmanı yayınlandı. Dizi 14 Nisan’da hayranlarıyla buluşacak.

FİNAL SEZONUNDA NELER OLACAK?

Game of Thrones’in 7. sezonu dizinin başlangıcından bu yana merak edilen bazı soru işaretlerini yanıtlamıştı ancak şaşırtıcı sonuçlara da yer vermişti. Cercei’nin hamile olduğunun ortaya çıkması, Jamei’nin verdiği söze sadık kalarak yaşayanlar için savaşmak için Cercei’ye ihanet ederek Winterfell’e doğru hareket etmesi gibi.

Öte yandan Jamei’nin Bran’in sakat kalmasına yol açan kişi olarak Winterfell’de nasıl karşılanacağı ve Bran ve Jamie yüzleşmesi sezonlardır merakla bekleniyor. Aynı şekilde tahtın gerçek varisi olan Jon Snow’un yani Aegon Targeryan’ın gerçek kimliğini öğrendiğinde kendisinin ve etrafındaki kişilerin vereceği tepki hayranların en merak ettiği sahnelerin başında geliyor.

ALTIN MÜRETTEBAT İLK KEZ KENDİNİ GÖSTERECEK

Bir çok kez isimleri geçen ancak daha önce göremediğimiz Golden Company (Altın Mürettebat) ilk kez bu fragman ile karşımıza çıkıyor. Esos’tan dönen Demir Doğumlular’ın gemisinde Harry Strickland komutasındaki Golden Company askerleri görülüyor.

You must be logged in to post a comment Login