Gecelerin Ötesi dizisi konusu ve oyuncular

Beren Saat’in yeni dizideki partneri belli oldu

06 Haziran 2017 Salı, 00:01

Gecelerin Ötesi dizisinin konusu ne, hangi oyuncukar rolalıyor? Beren Saat’in başrolünde oynadığı Gecelerin Ötesi dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

Beren Saat’in yeni sezonda başrol oynayacağı Gecelerin Ötesi dizisi için erkek başrol oyuncusu belli oldu.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem’den sonra dizi yapmayan Beren Saat, Tims & B’nin yapımcılığını üstleneceği bir projeyle ekrana dönüş yapmaya hazırlanıyor. Saat, teklifi kabul ederse, partneri ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol olacak.

Sıra dışı bir aşk hikâyesini konu alacak olan dizi için güzel oyuncu Beren Saat’e teklif götürüldü. ‘Tren’ isimli sinema filmi rafa kalkan oyuncunun teklife sıcak baktığı öğrenildi.

Yapımcılığını geçtiğimiz aylarda birleşen ve Timur Savcı-Burak Sağyaşar ortaklığıyla ‘Söz’ dizisine imza atan Tims&B’in yepyeni bir dizi hazırladığını açıklamıştık. Gecelerin Ötesi dizisinin senaryosunu Ethem Özışık kaleme alacakken yönetmenliğini Osman Taşçı üstlenecek.

Sıradışı bir aşk hikayesini konu alacak olan ‘Gecelerin Ötesi’ dizisi için Tims&B, Beren Saat’e tekli götürdü. Son olarak Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisiyle karşımıza çıkan Beren Saat’in diziye sıcak baktığı, anlaşma sağlamak üzere olduğu öğrenildi.

Dizinin kanalı net olmasa da Show TV’de ekrana gelmesi bekleniyor.

You must be logged in to post a comment Login