Gecenin Kraliçesi dizisi Star TV

Gecenin Kraliçesi bu akşam ekranlarda! İşte dizi hakkında tüm bilmek istedikleriniz…

12 Ocak 2016 Salı, 16:00

Gecenin Kraliçesi dizisi konusu ne? Gecenin Kraliçesi dizisi Star TV hangi oyuncular rol alıyor. Gecenin Kraliçesi dizisi hakkında tüm haberler.

Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat’ın başrolünü paylaştıkları ‘Gecenin Kraliçesi’ bu akşam Star TV’de ekrana gelecek.

GECENİN KRALİÇESİ DİZİSİNE 2 YENİ OYUNCU

Star TV’nin merakla beklenen dizisi ‘Gecenin Kraliçesi’ne iki yeni oyuncu!

Başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Deniz Celiloğlu, Funda Eryiğit, Selim Bayraktar, Burak Deniz ve Seda Akman gibi isimlerin paylaştığı yapıma daha önce ‘Muhteşem Yüzyıl’, ‘Sevdaluk’ ve ‘Gönül İşleri’nde izlediğimiz Nihan Büyükağaç ile son olarak ‘Yalan Dünya’da rol alan Ömür Arpacı dahil oldu.

Gecenin Kraliçesi, 12 Ocak Salı 20.00’de Star’da başlıyor!

MERYEM UZERLİ GECENİN KRALİÇESİ

GECENİN KRALİÇESİ ORMANDA

Meryem Uzerli ‘Gecenin Kraliçesi’nin İstanbul’daki çekimleri için gözlerden uzakta kurulan sette heyecanlı bir sahneye imza attı.

İki yıl önce yakalandığı tükenmişlik sendromu sonrası Türkiye’yi terk eden Meryem Uzerli’yi yeni dizisinin setinde ilk kez görüntülendi. Oyuncunun Murat Yıldırım’la başrollerini paylaştıkları ‘Gecenin Kraliçesi’ adlı dizinin Fransa’da başlayan çekimleri İstanbul’a taşındı. Basına yansımaması için gözlerden uzakta devam eden set bu kez Belgrad ormanlarında kuruldu.

Meryem Uzerli ile Murat Yıldırım ellerindeki senaryolarla ezber yaptı. Uzerli’yle dizide aşk yaşadığı partneri Yıldırım’ın top oynadıkları sahneler dikkat çekti. Göl kenarına kaçan topun peşinden koşan Uzerli’nin, “Osman” diye bağırarak bir çocuğu aradığı sahneler birkaç tekrarla çekildi. Oyuncunun sesiyle yankılanan ormandaki çekimlere Uğur Polat da eşlik etti.

GECENİN KRALİÇESİ’NİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın başrollerini paylaştığı  Gecenin Kraliçesi dizisinin yayın tarihi ve günü belli oldu. 2016’nın en iddialı dizisi Gecenin Kraliçesi 12 Ocak Salı akşamı 20.00’de Star TV’de başlıyor…

Çekimleri geçtiğimiz ay Fransa’nın Grass kasabasında başlayan iddialı dizinin başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Deniz Celiloğlu ve Şevval Sam paylaşıyor.

Gecenin Kraliçesi, tüm güzelliğini bir geceye sığdıran, efsaneye göre yalnızca şanslı insanların görebildiği nadide bir çiçektir…

“Bir gecede solacak olsam da, o aşkı yaşamak için her şeye razıyım.”

Böyle bir gecede başlar Selin ve Kartal’ın hikayesi…Selin, Güney Fransa’nın Grasse şehrinde yıllardır aşkın kokusunu aramaktadır, bu sihirli uğraş Kartal’ın ona ilk gördüğü anda aşık olmasını sağlar.

Kartal ve Selin bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelirler. Fransa’da başlayan aşk hikayesi Karadeniz’e oradan da İstanbul’a savrulur…“Gecenin Kraliçesi” 12 Ocak Star ekranlarında olacak.gecenin-kraliçesi-dizisi

GECENİN KRALİÇESİ 2. FRAGMAN

GECENİN KRALİÇESİ GENEL KONUSU

Gecenin Kraliçesi, tüm güzelliğini bir geceye sığdıran, efsaneye göre yalnızca şanslı insanların görebildiği nadide bir çiçektir… “Bir gecede solacak olsam da, o aşkı yaşamak için her şeye razıyım.”

gecenin-kraliçesi-dizisi-3

Böyle bir gecede başlar Selin ve Kartal’ın hikayesi…
Selin, Güney Fransa’nın Grasse şehrinde yıllardır aşkın kokusunu aramaktadır, bu sihirli uğraş Kartal’ın ona ilk gördüğü anda aşık olmasını sağlar.  Kartal ve Selin bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelirler. Fransa’da başlayan aşk hikayesi Karadeniz’e oradan da İstanbul’a savrulur…gecenin kraliçesi dizisi star tv

Aziz, karadenizli ünlü bir iş adamıdır. Öldürülen en yakın arkadaşının küçük oğlunu evlat edinir. Aziz eşini yıllar önce kaybetmiş bir oğlu ve bir kızı vardır. Hayatına hiç bir kadını sokmak istememiştir ta ki hayatına Meryem Uzerli’nin canlandırdığı karakter girene kadar. Aziz bu kadına aşık olacaktır. İşin garip tarafi şu ki evlatlık aldığı oğlu da bu kadına aşık olmuştur.

Başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım’ın paylaşacağı, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan’ın, senaristliğini Cüneyt Aysan ve Bahadır Özdener’in, yapımcılığını ise O3 Productions’ın üstlendiği yapımın adı Gecenin Kraliçesi Ocak 2016’da Star TV ekranlarında başlayacak.gecenin-kraliçesi-dizisi-meryem-uzerli-mehmet-aslantuğ

Türk – Arap ortak yapımı, senaryosunu Ozan Aksungur ve Cüneyt Aysan’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda, Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Funda Eryiğit, Deniz Celiloğlu, Seda Akman, Selim Bayraktar ve Burak Deniz gibi isimler yer alıyor.

GECENİN KRALİÇESİ 1. BÖLÜM İLK FRAGMAN

Gecenin Kraliçesi, yakında Star TV’de başlıyor!

Meryem Uzerli, babası Türk, annesi Fransız, Nice’te küçük bir parfüm dükkânı olan parfümör (parfüm eksperi) rolünde. İki aşk arasında kalacak güzel oyuncu Şirin karakterini canlandıracak. Öldürülen arkadaşının 3 yaşındaki oğlunu evlat edinen Karadenizli ünlü bir işadamı olan Aziz’in (Mehmet Aslantuğ) bir kızı, bir oğlu vardır. Eşi, oğlunu doğururken ölür. Aziz, eşine olan aşkı ve saygısından hayatına yeni bir kadın sokmaz. Meryem Uzerli’nin canlandırdığı kız gelince işler değişir. Aynı kıza, Aziz’in büyütüp, kızını verdiği ve tüm işlerinin başına geçirdiği evlatlığı da gönlünü kaptırır.
BÖLÜM BAŞINA 170 BİN LİRA ALACAK
Başka bir yapım şirketinden astronomik bir teklif aldığı için “Zaten proje yok, beni azat edin” dediği öne sürülen Uzerli’ye yazdırılan iki ayrı senaryodan birine ikna edilmeye çalışılacak. Eğer Meryem Uzerli ikna olursa onun için ayrıca özel bir tanıtım çekilecek. Uzerli’nin bölüm başına 170 bin lira alacağı öne sürüldü.murat-yıldırım-meryem-uzerli

You must be logged in to post a comment Login