Gecenin Kraliçesi dizisinde büyük sır ortaya çıkıyor

Gecenin Kraliçesi 5. bölümde sırlar açığa çıkıyor ortalık karışıyor!

05 Şubat 2016 Cuma, 03:24

Gecenin Kraliçesi dizisine Aziz, Kartal ve Selin arasındaki aşkı öğreniyor..İşte Gecenin Kraliçesi 5. bölümde yaşanacaklar…

Star TV’de Salı akşamları yayınlanan Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat’ın başrollerde oynadığı Gecenin Kraliçesi dizisinde sırlar ortaya çıkıyor. İlk 3 bölümden sonra daha gizemli bir hal almaya başlayan Gecenin Kraliçesi’nde Selin ve Kartal’ın ilişkisi Aziz tarafından da öğreniliyor. Aziz, oğlu ve kardeşi tarafından Selin’in peşine takılan özel dedektifi kaçırıp gerçekleri öğreniyor. Aziz öğrendiği büyük sır karşısında Selin’le yüzleşirken, Kartal ise eşi Esra’yla başka bir ülkeye gitmenin planlarını yapıyor.

GECENİN KRALİÇESİ 5. BÖLÜM FRAGMANI

Meryem Uzerli’nin başrollerini Murat Yıldırım ve Uğur Polat’la paylaştığı dizinin kadrosunda, Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu da yer alıyor. Yönetmenliğini Yağmur & Durul Taylan biraderlerin yaptığı, yapımcılığını O3 Turkey’in üstlendiği,Gecenin Kraliçesi’nde Meryem Uzerli “Selin” karakteri ile ekrana çıkıyor. GüneyFransa’da başlayan bir aşk hikayesinin baş kahramanı olan Selin’in, Murat Yıldırım’ın hayat verdiği Kartal ile olan aşkı  önce Karadeniz’e, oradan da İstanbul’a savrulurken Uğur Polat’ın canlandırdığı Aziz ise bu hikayeyi bambaşka bir yöne çekecek. Son olarak 4. bölüm ile ekrana gelen Gecenin Kraliçesi yeni bölüm için heyecan dorukta.Gecenin-Kraliçesi-5.-bölüm

GECENİN KRALİÇESİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gecenin Kraliçe’sinde geçen bölümde Esra, Kartal’la bir çocukları olursa bütün sorunlarının çözüleceğine inanmaktadır ve bunun için harekete geçer. Fakat doktorunu ziyareti, tam olarak planladığı gibi gitmeyecektir.

Aziz Selin ile evlenmek istediğini ailesine açıklar. Ama bu kararda tek destekçisi Esra’dır. Mert, Hakan ve Hüma, acilen servet avcısı olduğunu düşündükleri Selin’e karşı birleşmek ve önlem almak gerektiğini düşünmektedir. Hem Selin’in geçmişini araştırmayı hızlandırır, hem de Selin’i Aziz’den vazgeçirmek için bir plan yaparlar.

Aziz’in Selin’e evlenme teklif edeceğini öğrenen Kartal yıkılır. Bir yanda onun için her şeyden vazgeçmeye hazır Esra, diğer tarafta ise Kartal’dan intikam almaya çalışan sevdiği kadın Selin arasında kalmıştır. Çaresizdir…

Aziz için Selin’in mutlu olması çok önemlidir. Ona çok büyük bir sürpriz hazırlar. Selin şaşkın ve mutludur. Aziz evlilik kararında ne kadar ciddi olduğunu göstermek için, Selin’in annesi Charlotte’u ve Sadık’ın ailesini köşke davet eder.

Kartal’ı yıllar sonrasında karşısında gören Charlotte olanlara anlam veremez…  Selin’i oynadığı bu tehlikeli oyun konusunda uyarır. Ancak Selin’in planları vardır.

Mert, yaptığı planın tıkır tıkır işleyeceğini düşünmektedir. Ama restine karşılık Selin’in vereceği cevap, herkesi şaşırtacak ve aile bağlarını sarsacaktır.

You must be logged in to post a comment Login