Gecenin Kraliçesi Selin’in babası Osman kimdir?

Gecenin Kraliçesi dizisine Meryem Uzerli Selin’in babası Osman rolünde usta oyuncu Reha Özcan katıldı

17 Şubat 2016 Çarşamba, 03:59

Gecenin Kraliçesi dizisinde Meryem Uzerli’nin babası Osman rolünde Reha Özcan katıldı.

Gecenin Kraliçesi’nde Meryem Uzerli’nin oynadığı Selin’e yardım eden kişi babası çıktı..İşte Selin’in babası Osman rolünü canlandıran usta oyuncu…

Star TV’de 6. bölümüyle ekrana gelen başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat’ın canlandırdığı Gecenin Kraliçesi dizisine usta bir oyuncu daha katıldı. Gecenin Kraliçesi dizisinde Selin’e sık sık telefonla yardım eden gizemli kişinin Selin’in babası olduğu ortaya çıktı. Dizinin Salı akşamı yayınlanan 6. bölümünde Kartal’la birlikte kaçan Selin, Aziz’in peşine düştüğünü kendisine gelen telefonla öğrendi. Arayan kişi her zaman Selin’e yardım eden babasıydı. Selin Aziz’in gelmesiyle birlikte saklandığı dağ evinden kaçarken, yolda karşısına arabasıyla kendisini bekleyen babası çıktı.

Gecenin Kraliçesi dizisine Selin’in babası Osman rolüyle usta oyuncu Reha Özcan da katılmış oldu. Son olarak TV8’de yayınlanan Maral En Güzel Hikayem dizisinde rol alan Reha Özcan, daha önce de Suskunlar, Karadayı ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi önemli dizilerde oynamıştı. Reha Özcan’ın da diziye katılmasıyla birlikte Selin, Kartal ve Aziz üçgenindeki olaylar daha da karmaşık hale gelecek. reha-özcan-gecenin-kraliçesi-osman-meryem-uzerli-selin-babası

Reha Özcan, Hazal Kaya'nın Maral dizisinde de Halis rolünü canlandırmıştı.

Reha Özcan, Hazal Kaya’nın Maral dizisinde de Halis rolünü canlandırmıştı.

Reha Özcan Muhteşem Yüzyıl dizisinde de rol aldı

Reha Özcan Muhteşem Yüzyıl dizisinde de rol aldı

GECENİN KRALİÇESİ 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Selin ve Kartal’ın geçmişteki ilişkisini öğrenen Aziz, harekete geçer. Selin ya Aziz’le evlenecek, ya da Kartal ölecektir… Genç kadın çaresiz, Aziz’e evet der… Ama Kartal’ın buna izin vermeye niyeti yoktur… Aziz evlilik kararını ailesiyle paylaşırken beklenmedik bir gelişme yaşanır. Evde bomba etkisi yaratan bu olay Aziz’in planlarını alt üst eder.

İyice köşeye sıkışan Selin, zor da olsa  kararını verir.  Selin’i bir kez daha kaybetmek istemeyen Kartal ise sevdiği kadın için sonuna kadar mücadele eder. Öte yandan Oktay da Hüma’nın başına dert olur. Oktay’ın tehditlerinden kurtulmak Hüma için kolay olmayacaktır. Aziz, Kartal ve Selin arasında büyük bir kovalamaca yaşanırken sürpriz bir telefon hepsinin kaderini değiştirecektir.

You must be logged in to post a comment Login