Gecenin Kraliçesi sürpriz finalle ekrana veda ediyor

Gecenin Kraliçesi final bölümünde neler olacak?

15 Nisan 2016 Cuma, 16:35

Meryem Uzerli’nin dizisi Gecenin Kraliçesi 19 Nisan Salı günü final yapıyor.. İşte Gecenin Kraliçesi final bölümünde yaşanacaklar..

Yapımını O3 Turkey’nin  üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur & Durul Taylan biraderlerin yaptığı, başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu’nun paylaştığı; “Gecenin Kraliçesi” bu akşam son bolumuyle Star’da.

Sabır ve sevgiyle hayata tutunan herkes bir gün mutluluğa kavuşacaktır.gecenin-kraliçesi-final-1

Alkan ailesinin üzerindeki kara bulutlar dağılmak bilmez. Esra Kartal’a özgürlüğünü verirken mutluluğunu almaya karar vermiştir, Selin talihsiz bir kaza geçirir. Hüma aşık olduğu adamla kendisine kol kanat geren adam arasında sıkışıp kalmıştır. Mert ise karanlık bir geçmişi bırakıp yeni bir yol çizme noktasındadır.. Hiç biri hayatlarına hükmeden Aziz’in ebediyen yanlarından ayrılacağını düşünmezler… Ne var ki bütün ailesini karşısında bulan Aziz’in tutunacağı tek bir dal bile kalmamıştır artık… Bu hayatta Ona mutluluk yoktur… bunu sonlandıracak tek kişi de kendisidir…gecenin-kraliçesi-son-bölüm

Sert rüzgarlarla savrulan Kartal, Esra, Hüma ve Mert rüzgarın dinmesiyle kendi kaderlerini yazacak kadar güçlüdürler artık.. Emanet yaşadıkları hayatlarının gerçek sahibi olmaya hazırdırlar… Bu dünyada mutluluğa giden yolun sabır, sevgi ve sükûnettin geçeceğini öğrenmişlerdir… Mutluluğu hak eden herkes gibi…

KÜNYE

Yapım        : O3 Turkey
Yönetmenler    : Yağmur Taylan & Durul Taylan
Oyuncular     : Meryem Uzerli (Selin), Murat Yıldırım (Kartal), Uğur Polat (Aziz) Funda Eryiğit (Esra)  Seda Akman (Hüma) Selim Bayraktar (Hakan) Burak Deniz (Mert),Deniz Celiloğlu (Emre)

Yayın Günü:     19 Nisan Salı
Yayın Saati:    20.00/15.bölüm- Final

You must be logged in to post a comment Login