Gecenin Kraliçesi’de Selin ve Aziz evlenecek mi?

Meryem Uzerli’nin göz kamaştıran gelinliği

13 Şubat 2016 Cumartesi, 03:11

Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat’ın başrollerde oynadığı Gecenin Kraliçesi dizisi 16 Şubat Salı yayınlanacak 6. bölüme Selin’in kararı damga vuracak.

MERYEM UZERLİ’NİN YERİNİ ELÇİN SANGU ALDI! İŞTE DETAYLAR

Yapımını O3 Turkey’nin  üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur & Durul Taylan biraderlerin yaptığı, başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu’nun paylaştığı; “Gecenin Kraliçesi”nde  bu hafta izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor. Ani bir kararla herkesi şaşırtan  Aziz,(Uğur Polat) Selin (Meryem Uzerli) ile nikah masasına oturuyor.

Meryem Uzerli ilk kez gelinlik giydi!
Beylerbeyi’nde  Aziz (Uğur Polat) Konak’ta gerçekleştirilen çekimlerde güzel oyuncu Meryem  Uzerli ilk kez gelinlikle kamera karşına geçti. İtalyan krep ve şeffaf dantelin kullanıldığı gelinlik Tuvana Büyükçınar’ın imzasını taşıyor.meryem-uzerli-gelinlik-gecenin-kraliçesi
Tüm gün süren çekimlerde oyuncular neşeli ve eğlenceli tavırları ile dikkat çekerken Meryem Uzerli ve Uğur Polat objektiflere gelin-damat pozu verdi. İlk kez gelinlik giyen Uzerli güzelliği ile göz kamaştırırken sempatik tavırları ile de setin enerjisine enerji kattı.meryem-uzerli-gelinlik-gecenin-kraliçesi_1

meryem-uzerli-gecenin-kraliçesi-dizisi

Sevdiği adamı korumak için Aziz’e(Uğur Polat) evet demek zorunda kalan Selin, (Meryem Uzerli )yıldırım nikahı için hazırlıklara başlar. Bu durumu öğrenen Kartal (Murat Yıldırım)da boş durmaz, Selin’i vazgeçirmeye çalışır. Ancak bu sandığı kadar kolay değildir.

Sürprizlerle dolu yeni bölümü ile Gecenin Kraliçesi 16 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de Star TV’de.

Selin’in kararı ne olacak?
Yapımını O3 Turkey’nin  üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur & Durul Taylan biraderlerin yaptığı, başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu’nun paylaştığı;  Gecenin Kraliçesi yeni bölümüyle 16 Şubat Salı akşamı Star’da.

AŞK BAZEN AŞKINDAN VAZGEÇMEK MİDİR?.
Selin ve Kartal’ın geçmişteki ilişkisini öğrenen Aziz, harekete geçer. Selin ya Aziz’le evlenecek, ya da Kartal ölecektir… Genç kadın çaresiz, Aziz’e evet der… Ama Kartal’ın buna izin vermeye niyeti yoktur… Aziz evlilik kararını ailesiyle paylaşırken beklenmedik bir gelişme yaşanır. Evde bomba etkisi yaratan bu olay Aziz’in planlarını alt üst eder.
İyice köşeye sıkışan Selin, zor da olsa  kararını verir.  Selin’i bir kez daha kaybetmek istemeyen Kartal ise sevdiği kadın için sonuna kadar mücadele eder. Öte yandan Oktay da Hüma’nın başına dert olur. Oktay’ın tehditlerinden kurtulmak Hüma için kolay olmayacaktır. Aziz, Kartal ve Selin arasında büyük bir kovalamaca yaşanırken sürpriz bir telefon hepsinin kaderini değiştirecektir.

KÜNYE
Yapım        : O3 Turkey
Yönetmenler    : Yağmur Taylan & Durul Taylan
Oyuncular     : Meryem Uzerli (Selin), Murat Yıldırım (Kartal), Uğur Polat (Aziz) Funda Eryiğit (Esra)  Seda Akman (Hüma) Selim Bayraktar (Hakan) Burak Deniz (Mert),Deniz Celiloğlu (Emre)    Yayın Günü:     16 Şubat Salı
Yayın Saati:    20.00 / 6.bölüm- Yeni bölüm…

You must be logged in to post a comment Login