Gelin Evi’nde Fikret Orman sürprizi!

28 Mayıs 2016 Cumartesi, 02:29

Show TV’de yayınlanan Gelin Evi yarışmasında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman sürprizi yaşandı!

EV SAHİBİNİ ŞOK EDEN ŞAKA!
Show TV ekranlarında yayınlanan “Gelin Evi”nde haftanın birincisi belli oldu. “Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Nurdan Demir. Nurdan’ın evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu.  “Gelin Evi”nde bu hafta; “23 yaşındaki Nurdan Demir, 24 yaşındaki Seda Şahin, 30 yaşındaki Leyla Aykılıç, 22 yaşındaki Gülbahar Avcu ve 24 yaşındaki Elif Gürsoy” yarışıyor.

GELİN EVİ’NDE FİKRET ORMAN RÜZGARI!
Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nde Santral Görevlisi olarak çalışan 10 günlük evli Nurdan Demir’in düğün videoları beğeni topladı. Nurdan’ın çeyizlerinin serilip, düğün fotoğraflarına bakılıp, videolarının da görücüye çıktığı programda Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın nikah şahitliğini yaptığı çok özel görüntüler de ekrana geldi.

BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER!
Haftanın finalinde Nurdan, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamayaçalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı.Gelin Evi (2)

LEYLA’NIN İNTİKAM ŞAKASI!
Ev gezmesinde sıra yatak odasına geldiğinde olanlar oldu. Yatak odasına giren Leyla, neredeyse her şeyi eleştirmeye başladı. Nurdan’ın eşinin aldığı ayıcığı fırlatan Leyla, adeta sabır zorladı. Daha sonra şaka yaptığını söyleyen Leyla herkesin rahat bir nefes almasını sağladı. Bu şakayı yapma amacını ise Nurdan’ın kendi evinde yaptığı eleştiriler olduğunu söyleyen Leyla, intikamını aldığını söyledi.

HAFTANIN BİRİNCİSİ; SEDA!
Zorlu bir haftanın ardından diğer yarışmacılardan fazla puan alarak rakiplerini geride bırakan Seda Şahin, birinciliği ve altınları kazanmış oldu. 5 günün ardından 26 puan alan Seda, 5 tam altının ve 5 bileziğin sahibi oldu.

You must be logged in to post a comment Login