Gezi yorumu Bergüzar Korel’i çıldırttı!

08 Eylül 2015 Salı, 16:18

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Instagram’dan Gezi Parkı olaylarında yürüdüğü için eleştiren ve beddua eden takipçisine çok sert bir dille yanıt verdi.

Ünlü oyuncu Berguzar Korel sosyal medya hesabından kendisine gelen eleştrilere ve bir takipçisinin  “Kocanla ağaçlar kesiliyor diye en önden yürüyordunuz. Şimdi fidanlarımız askerlerimiz gidiyor, sesiniz çıkmıyor. Sende yetiştiriyorsun bir tane Allah büyüktür”  yorumuna çok sert bir dille cevap verdi.

“ÇOCUĞUN ÖLSÜN DİYE MESAJLAR ATTINIZ”

“Yıllardır her türlü saldırılarınıza,iftiralarınıza karşı nezaketimi,saygımı,insanlığımı korudum. Bana ve aileme buralarda yaptığınız zulme boyun eğmedim. Siyaset üzerinden küfür ettiniz,sanki yanımdaymışcasına oy pusulasına beraber damga basmışım gibi sadece size uymadığımı düşündüğünüz için insan olduğumu unutarak karşı olduğunuz tüm siyasi partilerle adımı andınız. Herhangi bir mecrada siyasi oarti propagandası yapmamışken ağzımdan siyasi hiçbir cümle çıkmamışken beni damgaladınız. Ne fahişeliğim kaldı,ne teröristliğim,ne şeytanlığım..Hayvan sevdim aşağıladınız,sadece çocuk olduğu için yapılanlara sesimi çıkardım kendi ülkenin çocukları için ne yapıyorsun diye hesap sordunuz!! Zamanında ÇOCUĞUN ÖLSÜN diye mesajlar attınız,çocuğum sokağa çıktığında mahalledeki çocuklar gelip senin ölmeni istiyorlarmış doğru mu diye sorduğunda diğer çocuklar yavrumu nasıl sakinleştireceğimi bilemedim!Ama bugünkü şu beddua kadar iğrenci olmamıştı hayatımda!Bir anneden beni tanımayan bir insandan böylesine bir beddua aldığımdan beri artık beni hiçbir şey şaşırtamaz derken ellerimin titremesine mani olamıyor bu yazıyı yazmakta zorlanıyorum!bb

You must be logged in to post a comment Login