Gizem Kayalı dizi oyuncusu oluyor

2016 Best modeli seçilen Gizem Kayalı oyuncu oluyor. Gizem, anlaştığı dizinin çekimleri başlamadan burun estetiği oldu.

Best Model of Turkey 2016 birincisi Gizem Kayalı, oyunculuk yapmaya hazırlanıyor.Bir diziyle anlaşma yapan tescilli güzel, çekimlere başlamadan önce ameliyat masasına yattı, burun estetiği yaptırdı.

Gizem Kayalı, geçen yıl yarışmada birinci seçildiğinde sosyal medyada hakkında “Burun farkıyla birinci oldu” şeklinde yorumlar yapılmış, genç kadın bunun üzerine “Burnumla ilgili söylenenlerden rahatsız olmadım. Estetiğe de karşı değilim. Gerektiğinde yapılabilir ama eleştiriler var diye yaptırmam” demişti.

GİZEM KAYALI KİMDİR?

Doğum yeri Kırklareli olan Gizem Kayalı 1994 doğumlu ve lise mezunu. 1.83 boyunda olan Gizem Kayalı evlilik hakkında şu sözleri söyledi, “Evlilik çok önemli bir müessese. Zamanı geldiğinde tabi ki düşünüyorum. Karşıma doğru biri çıktığında hayatımı paylaşabileceğime inandığım biriyle neden olmasın. Çocuk sahibi olmak çok isterim çocukları çok severim, ama bunun için önce doğru bir evlilik yapmam gerek.” Hala öğrenciliği devam eden Gizem Kayalı İstanbul Üniversitesi Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümünde okumakta.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Gizem Kayalı dizi oyuncusu oluyor

x