Gizem Kerimoğlu’na teklif yağıyor

Survivor yarışmacısına dizi teklifi

05 Haziran 2016 Pazar, 19:42

104 gün Survivor Gönüllüler takımında yarışan profesyonel futbolcu Gizem Kerimoğlu oyuncu olmaya hazırlanıyor.

Yarışmadan elendikten sonra birçok teklif aldığını belirten güzel futbolcu, “Yeni sezonda başlayacak olan dizi projeleri için yapımcılarla görüşmelere başladık. Şu sıralar tüm enerjimi bu yönde kullanıyorum” dedi.

İşte Gizem Kerimoğlu’nun açıklamaları;

Survivor sizin için nasıl bir deneyim oldu?

Survivor paha biçilmez bir deneyim. Fakat adadaki şartlar ciddi anlamda çok zorlu. Açlık, hava şartları, parkur oyunlarının yoruculuğu ve en önemlisi de özlem duygusu gibi insan sınırlarını zorlayan birçok etkenle mücadele etmek zorunda kalıyorsunuz. Üstelik tüm bunları kadın olarak yaşamak ekstra zordu.

Bu kadar dayanıklı bir yapınız olduğunu biliyor muydunuz?

Yarışmada beni bambaşka bir boyuta taşıyan o kadar çok yaşanmışlık var ki çoğunda kendi sınırlarıma ben bile inanamadım. Fiziksel açıdan gücüme güveniyordum ve her türlü zorlukla baş edebileceğimin farkındaydım. Ancak her gün uğraşmak zorunda kaldığınız onca psikolojik zorluk karşısında bu kadar sabırlı durabileceğimi ben de bilmiyordum. İnanın sabrın gücüne ben de şaşırdım.

gizem1

Ömür boyu doğa içinde ilkel şartlarda yaşayabilir misiniz?

Survivor ve ada şartları insana parayla satın alınamayacak çok şey katıyor. Ancak gerçekten ilkel şartlar içinde yaşamak zorundasınız. Bir kere zaman mefhumunuz yok oluyor. Açsınız ve her daim aç kalmaya devam ediyorsunuz. Hijyenden uzak, teknolojiden uzaksınız. Bir yarışma içinde olmasanız tüm bunlar bir ömür sürdürülebilir şartlar değil.

Tekrar olsa katılmak isteyebileceğiniz bir yarışma mı?

Her ne kadar şartlar bu kadar zor olsa da seve seve tekrar katılmak isterim. Ama aynı takımda yer aldığım kişilerle olmaması kaydıyla…

gizem2

Şimdi ne gibi hazırlıklar içindesiniz?

Yeni sezonda başlayacak olan dizi projeleri için yapımcılarla görüşmelere başladık. Şu sıralar tüm enerjimi bu yönde kullanıyorum.

Kim gibi bir oyuncu olmak istersiniz?

Lena Heady gibi başarılı bir oyuncu olmak isterim. Hedefim iz bırakacak, yıllar sonra da aranılan başarılara kavuşmuş bir oyuncu olmak.

You must be logged in to post a comment Login