Goliath dizisi konusu ve oyuncuları

03 Ekim 2016 Pazartesi, 02:18

Goliath dizisi konusu ne? Goliath dizisi hangi oyuncular rol alıyor? Goliath dizisi fragman izle? Goliath dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

2017’DE BAŞLAYACAK EN İYİ YABANCI DİZİLER İÇİN TIKLAYIN

Amazon’da ekrana gelecek olan ve başarılı birçok oyuncuyu kadrosunda bulunduran ‘Goliath’ dizisinin fragmanı yayınlandı!

Bu yeni dizimiz saygı duyulan ve başarılı bir avukat olan Billy’nin kurucusu olarak yer aldığı şirketten kovulup ve günlerini sarhoş olarak geçirmesiyle başlıyor. İşten kovulan avukat Billy’yi Billy Bob Thornton, Lucy Kittridge karakterini Olivia Thirlby, Billy’nin karşı karşıya geleceği yeni patronu ise Oscar ödüllü oyuncu William Hurt canlandıracak.

İlk sezonu 10 bölümlük sürecek olan dizi 14 Ekim’de başlayacak.

David E. Kelley “Chicago Hope”, “The Practice”, “Boston Public”, “Boston Legal”, “The Crazy Ones”, “Big Little Lies” gibi dizi projeleri ile bilinir. Ayrıca birçok projede birlikte çalıştığı meslektaşı Jonathan Shapiro dizinin ortak yaratıcısıdır. Dizinin çekimlerini Lawrence Trilling (4 bölüm), Alik Sakharov (2 bölüm), Bill D’Elia (1 bölüm) ve David Semel (1 bölüm) yapmıştır.

İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan dizinin prömiyer tarihi 14 Ekim 2016 Cuma olarak açıklanmıştır.

DSC_1845.nef

DSC_1845.nef

Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide öne çıkan isimler; Fargo dizisinde canlandırdığı antagonist karakter “Lorne Malvo” ile hatırlayacağınız Oscar ödüllü yönetmen ve aktör Billy Bob Thornton, Oscar ödüllü ABD’li aktör William Hurt (Beowulf: Return to the Shieldlands, Humans, Damages), Olivia Thirlby (Bored to Death), Maria Bello (Touch, ER), Sarah Wynter (American Odyssey, Californication, Damages), Molly Parker (House of Cards), Britain Dalton, Nina Arianda (Hannibal) ve Tania Raymonde (The Last Ship) olarak sıralanmaktadır.
Dizide, gözden düşürülerek mesleğinden dışlanmış bir avukatın, ona kurtuluş ya da en azından intikam getirebilecek yeni bir davayı üstlenmesi konu edilecektir.

You must be logged in to post a comment Login