Gonca Vuslateri’den mutluluk pozları

Gonca Vuslateri’den balayı fotoğrafları

04 Ocak 2016 Pazartesi, 17:09

Sürpriz bir kararla dünya evine giren Gonca Vuslateri, balayını geçirdiği Phutket’ten eşi Burak Erdoğan ile fotoğraflarını paylaştı.

Çiçeği burnunda çift Phuket’te hem balayı hem de tatil yapıyor. Sosyal medyadan her anlarını paylaşan mutlu çift birbirlerine olan duygularını şu sözlerle dile getirdi;

gonca-vuslateri2

“En güzel gelinlik, alnının ak olması bir kadının… Kalbinin bembeyaz olması, bakıp yüzüne -bütün “olan-biteni” kendi içinizden aktığı gibi bilip, çirkin-sefil dakikaların koyu deliğe gidişini görmek ve geriye beyaz bir gelinlik kadar ipek kalkmak.

gonca-vuslateri3

Tutup sevdiğinin fotoğrafını aynaya “sendeki suret, bende ki aslı!” demek. “Dur hiç bir şey anlatma ” der gibi erkeğinin seni bir balıkla aldatışına tanık olmak, dişi balık onun dudaklarına koşarken bir kadın olarak okyanusun dibinde ağlamak…

gonca-vuslateri4

Bir Turgut Uyar şiiri gibi gerçeği ezildiği yerden çıkarıp, bıraktığı iz’e şiir yazmak… Kimliksiz, kalpsiz. “Aşığım ulan!” diye düşene kadar dönmek, başın dönene kadar… “Aramaya devam!” demek. Başın göğe erene kadar! Herkese mutlu bir hafta başı… “Tanıştığımız gün” tarihimiz kutlu olsun kocacığım.”

You must be logged in to post a comment Login