baby sensory

Gönül İşleri dizisi Dada Dandinista’da

21 Kasım 2014 Cuma, 16:45

Star TV’de yayınlanan Dada Dandinista’nın bu haftaki konukları belli oldu.

Usta televizyoncu Okan Bayülgen’in sunumu ile üçüncü bölümüyle ekrana gelecek programda izleyenler ünlü konuklarla birlikte müzik, eğlence ve tadına doyulmaz sohbetin keyfine varacak.

Programın bu haftaki konukları, Gönül İşleri dizisinin sevilen oyuncuları; Bennu Yıldırımlar, Sinem Kobal, Selma Ergeç, Sezai Aydın, Can Yaman, Pamir Pekin. Geçen haftalarda vizyona giren “Olur Olur” filmi oyuncularından; Alper Kul, Ayça Varlıer, Şinasi Yurtsever, Selin Yeninci, Onur Atilla. Güçlü sesi ve yorumlarıyla sevilen sanatçı Asu Maralman ve Nil Özalp olacak.

Dada Dandinista, yeni bölümüyle Cumartesi gecesi 23.30’da Star’da!

Star TV ekranlarında yayınlanan Gönül İşleri dizisinde Servet(Bennu Yıldırımlar) ile Yılmaz'ın (Timuçin Esen) bitmek üzere olan aşklarının tekrardan canlanmasını izlerken, Selma Ergeç'in canlandırdığı Saadet ile Fırat Çelik'in canlandırdığı Asrın'ın dolandırıcıkla başlayan ilişkilerinin gideceği yolu izleyeceğiz. Dizinin bir diğer başrol oyuncusu Sinem Kobal'ın canlandırdığı Sinem'in 'zengin' Tibet ve 'fakir' Bedir arasında kalmasını göreceğiz...

You must be logged in to post a comment Login