Görünen Adam dizisi

Görünen Adam dizisinin konusu ne? Görünen Adam dizisinde hangi oyuncular rol alıyor? Görünen Adam dizisi hakkında tüm haberler…

GÖRÜNEN ADAM DİZİSİNİN TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI

Başarılı yönetmen Onur Ünlü’den yeni bir internet dizisi geliyor.

‘Leyla ile Mecnun’, ‘Beş Kardeş’ ile TV’de iz bırakan yapımlara imza atan Ünlü, sonbaharda vizyona girecek olan ‘Kırık Kalpler Bankası’ ve Demet Evgar ile Fatih Artman’ı bir araya getiren ‘Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok’un yanı sıra çekimleri halen devam eden ve geçtiğimiz aylarda vefat eden Pınar Odabaş Aktuğ’a (Leyla ile Mecnun’un yapımcılarından biri) adanan ‘Put Şeylere’ filmlerinin ardından yeni bir internet dizisini yazıp yönetecek.

Yakında Youtube’da yayınlanacak olan ‘Görünen Adam‘ın başrolünde ‘Ulan İstanbul’, ‘Familya’ gibi projelerde rol alan Erkan Kolçak Köstendil’i izleyeceğiz. Absürd komedi türündeki yapımda birçok ünlü oyuncu da konuk olarak kamera karşısına geçecek.

 

GÖRÜNEN ADAM DİZİSİ YOUTUBE KANALINDA

”Görünen Adam” dizisinin yapımcılığını Eflatun Film üstlenecek.

Leyla ile Mecnun izleyenlerini meraklandıran dizinin yönetmeni belli oldu. Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim ve son olarak Beş Kardeş dizilerinin yönetmenliğini yapan Onur Ünlü, bu dizinin de yönetmen koltuğunda oturacak. Dizinin senaryosunu ise yine Leyla ile Mecnun ve Ben de Özledim dizilerini yazan Burak Aksak yazacak.

Dizide oynayacak ilk iki isim de belli oldu. Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim, Aramızda Kalsın ve son olarak Hom Ofis dizilerinde rol alan Cengiz Bozkurt diziye dahil oldu. Yine Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim, İşler Güçler ve son olarak Güzel Köylü dizilerinde rol alan Ahmet Mümtaz Taylan da diziye dahil oldu ”Görünen Adam” çok yakında youtubr’dan yayınlanacak

GÖRÜNEN ADAM LEYLA İLE MECNUN’DA ORTAYA ÇIKMIŞTI!görüncek-adam-ismail-abi

Ekranların efsane dizileri arasında yer alan Leyla ile Mecnun’da Serkan Keskin’in oynadığı Görüncek Adam karakteri yer almıştı. İsmail Abi’nin hayali süper kahramanı olan Görüncek Adam’dan esinlenen Görünen Adam dizisinde Serkan Keskin’in de rol alıp almayacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak. İşte İsmail Abi Görüncek Adam karakteri…


EFLATUN FİLM’DE YENİ DİZİ

Leyla ile Mecnun ve Şubat dizilerinin, Sen Aydınlatırsın Geceyi filminin yapım şirketi Eflatun Film’in yeni dizisi ”Görünen Adam”ın kanalı belli oldu!

Çok yakında yayına başlayacak olan dizinin yapımcılığını Eflatun Film üstlenecek. Leyla ile Mecnun hayranlarını sevindiren ve meraklandıran dizinin kanalı ”Youtube” olarak belirlendi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Görünen Adam dizisi

x