İşte Acun Ilıcalı’nın yeni yarışması Göz 6

Göz 6 yarışmasında Survivor sürprizi

05 Eylül 2016 Pazartesi, 01:10

Acun Ilıcalı yeni programı Göz 6 yarışması ne zaman başlayacak başvuru nasıl yapılıyor?

TV8 ekranlarında yeni sezonda Göz 6 isimli iddialı bir yarışma daha başlıyor.  TV8’in Eylül 2016 sezonu için hazırlıklarını sürdürdüğü Göz 6 yarışmasının yayın tarihi de belli oldu.

Acun Ilıcalı’nın heyecan yaratan yeni programı “Göz6″nın yayın tarihi belli oldu! 12 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00’de TV8’de başlıyor.Yaptığı programlarla herkesi ekran başına kitleyen Acun Ilıcalı, “Göz6” adındaki yeni bir yarışmaya imza atarak herkesi heyecanlandırmıştı.

Başvuru sayısının kısa sürede şaşırtıcı şekilde arttığı ve sonuç olarak 8 kadın ve 8 erkeğin katılımıyla gerçekleşecek yarışma herkese ‘Biri Bizi Gözetliyor’ u hatırlatacak. ‘Göz6’nın şimdiye kadar açıklanan ödülünün ise yarışmacılar arasında oluşacak hırsı arttırması bekleniyor. Açıklanan ödüle göre Göz6 yarışmasını birinci olarak tamamlayan bir kadın ve bir erkek yarışmacı, Şubat veya Mart 2017’de Dominik’te yapılacak “Survivor 2017″ye katılma hakkı kazanacak.

Yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı ise ödül hakkındaki düşüncelerini, ‘Şimdiye kadar 37 bin başvuru oldu. Tek ödülü ‘Survivor’a katılma hakkı olan bir yarışma için müthiş bir rakam. Survivor’ın ne denli kıymetli bir yarışma olduğunun göstergesi bu’ sözleriyle dile getirdi.

EVİM ŞAHANE YENİ İSMİYLE TV8’DE BAŞLIYOR

Ekranlarda daha önce yapılmamış bir yarışma formatıyla Göz 6 yeni sezonun en iddialı işlerinden biri olacak. Acun Medya tarafından prodüksiyon çalışmaları devam eden Göz 6 yarışması için TV8’in internet sitesinde de başvuru formu yayınlandı. Yarışma için ön başvuruların ardından seçme yerleri de duyurulacak. Yarışmanın Ekim ayında ekranlara gelmesi planlanıyor.

Göz 6 yarışmasında 8 kız ve 8 erkek bir evde yaşayacak ve birinci olmak için mücadele edecek. 8 erkek, 8 kadın yarışmacıdan oluşacak yarışmada ipi göğüsleyen 2 şampiyon, doğrudan Survivor’a katılma hakkı kazanacak.

Programın birincisine ise sürpriz bir ödül var. Yarışmanın birincisi Survivor 2017’nin netleşen ilk yarışmacısı olacak.gözaltı-göz6-yarışması-tv8

You must be logged in to post a comment Login