Göz6 7 Ekim’de kim elendi? Göz6 yarışmasına kim veda etti

Göz6’da veda zamanı

08 Ekim 2016 Cumartesi, 15:44

TV8 ekranlarında yayınlanan Göz6 yarışmasında eleme heyecanı yaşandı. Hafta içi oyunlarını kaybeden kızlar takımından bir isim eve veda etti. 7 Ekim 2016 tarihinde Göz6 evine veda eden isim belli oldu.

Göz6’da eleme oyununu kaybeden kızlar takımında yapılan oylama sonucu Berna ilk aday oldu.

Halk oylamasının ardından SMS birincisi Ecem oldu. Ayrıca Ecem, takım arkadaşı Dilek’i ikinci eleme adayı olarak gösterdi.

Bireysellik oyununu kazanan Filiz ise üçüncü eleme adayı olarak Almila’yı gösterdi.

Eleme potasında bulunan Berna, Dilek ve Almila arasından en az oyu alan Almila eve veda eden isim oldu.

almila-goz6

GÖZ6 ALMİLA KİMDİR?

Başladığı günden bu yana büyük bir ilgi izlenen Göz6 yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Eve yeni giren yarışmacılardan birisi olan Almila dikkat çeken isimlerden oldu. Almila kimdir kaç yaşında ve boy kilo konuları ekran başındaki seyirci tarafından merak edilenler arasında yerini aldı. Eleme oyunlarında ki heyecana ve evde ki zorlu yaşama ayak uydurmaya çalışan yarışmacılar araba oyunları ile taksiye çıkıyor ve sevenlerinden olumlu olumsuz yorumları alıyorlar. İşte eve yeni giriş yapan Almila hakkında merak edilenler.

Eve yeni giriş yapan isim olan Almila Göz6 evinin en yeni yarışmacısı oldu. Kısa sürede tanışma faslı ile kendisi hakkında bahsetmeye başlayan yarışmacı hedefinin herkes gibi Survivor olduğunu dile getiriyor. Çevresi ile uyumlu olduğunu ve tartışmalarda gerekenden fazla müdahale etmediğini böylece herkes ile arasında ki mesafesini koruduğunu söylüyor. Eve girince ilk olarak çok heyecanlı olduğunu ama daha sonra ise kızların sevecen halleri ile daha da ısındığını ve alıştığını dile getirdi.

Adı : Almila
Yaşı : 21
Boyu : 1,75
Kilosu : 56

You must be logged in to post a comment Login