Gülben Ergen’i çileden çıkartan yorumlar

01 Temmuz 2015 Çarşamba, 17:57

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Instagram sayfasında paylaştığı ‘su içen asker’ fotoğrafı bir grup takipçisinin tepkisini çekti. Ergen, daha sonra paylaştığı fotoğrafla kendini savundu.

Yaptığı paylaşımlarla beğeni kazandığı kadar yoğun miktarda eleştiri de alan Gülben Ergen son olarak instagram hesabından paylaştığı ‘su içen asker’ fotoğrafıyla eleştirilerin odağında kaldı. Sert bir dille eleştirilen Ergen, kendini sayfasına yazdığı notla savundu.

“Pes size! Bir asker fotoğrafı paylaştım. Askere bir bardak su vermişler içiyor… Demediğiniz kalmadı! Bir kere siz nereden biliyorsunuz bu fotoğraf ne zaman çekildi? Belki iki sene önce? Belki bir ay önce? Size ne? Eğer Ramazan’da çekildiyse belki adam böbrek yetmezliği yaşıyor? Belki ilaç kullanması gerekiyor? Size ne?” “Bu ne yargılama merakı? Kendinizi yargılayın kendinizi! Bir fotoğrafla bin kere namus, din, edep sorguladınız. Ayıp size bir fotoğrafta içinizin zehrini akıttınız!” Aranıyorsunuz siz yargılama profesörleri. Eminim başarısızlık ve mutluluk sizin en yakınınızdır çünkü mutlu ve özgüveni yüksek insanlar açık aramazlar. Edep ayıp örtmektir!” “Kaldı ki ayıp yok, asker su içmiş… Vay nasıl içermiş, vay ben bu fotoğrafı nasıl yayınlarmışım, var ben ne yapmaya çalışıyormuşum! Gerçekten pes!”

İşte Gülben Ergen’in paylaştığı o fotoğraf…
gulben-asker-foto

You must be logged in to post a comment Login