Güldür Güldür Show’dan bir şok ayrılık daha

Yeni sezonda veda eden 3. isim oldu

19 Ekim 2016 Çarşamba, 00:55

Güldür Güldür Show programından Erdem Yener neden ayrıldı?

Show TV’nin BKM imzalı sevilen komedi tiyatro programı Güldür Güldür Show’da yeni sezon öncesi bir ayrılık daha yaşandı. Özge Borak ve Ayşegül Akdemir’in ardından Güldür Güldür Show’a ekibin en eski isimlerinden olan Erdem Yener de veda etti.

Erdem Yener müzik çalışmalarına ağırlık vereceğini söyleyerek ekipten ayrıldı. Yener, kendi sosyal medya sayfasında şu sözlere yer verdi.

“HER GÜZEL ŞEYİN SONU VAR!”
“yeni sezonda #güldürgüldürshow ekibinde yer almayacağımı sizlerle paylaşmak isterim. harika zamanlar geçirdik birlikte. tv ile milyonlarca, turnelerle on binlerce seyirciyle buluştuk. çok güldürdük, bir o kadar da güldük. her güzel şeyin bir sonu var ve benim için o son da geldi.

Çıkacak olan albümüme hak ettiği mesaiyi ve konsantrasyonu sağlayabilmek adına aldığım bu karara saygı duyan ve destekleyen başta Necati Akpınar olmak üzere tüm BKM yönetimine teşekkür ederim. BKM benim için hep “bizim dükkan” oldu. bu güzel aile/dost ilişkisi için de ayrıca teşekkür ederim.

kardeşten öteye geçmeyi başarmış 40’ın üzerinde emektar, çalışkan ve yetenek abidesi ekip arkadaşlarım ise her zaman yanlarında olduğumu bilirler. yeni sezonda onlara da başarılar dilerim. hepinizi seviyorum.”erdem-yener-veda

You must be logged in to post a comment Login