Güldür Güldür Show’a iki ünlü isim konuk oluyor

03 Mart 2016 Perşembe, 01:38

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show‘a 4 Mart Cuma akşamı iki ünlü şarkıcı konuk oluyor.

Ekranların sevilen komedi programı Güldür Güldür Show’a bu hafta Mustafa Ceceli ve Simge konuk olarak katılacak.
Yapımcılığını BKM’nin yaptığı ve oyuncu kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, İrem Sak, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Aziz Aslan ve Özge Borak gibi isimlerin yer aldığı programın bu haftaki konukları son zamanların sevilen isimleri Mustafa Ceceli ve Simge oldu. Güldür Güldür Show yeni bölümleriyle Cuma günleri saat 20:00’de Show TV’de!

Sambalı Konak’ta törkiş Bilal’in başına bu defa neler geliyor? Sevgilisi Burcu’ya evlenme teklif etmeye hazırlanan Bilal’in karşısına bu defa kimler çıkacak? Brezilya dizisi karakterleri ve Burcu’nun tanıdıkları İsmail, Nezaket, Mesut, Hüseyin, Dilek, Fikri ve küçük çocuk İbrahim Bilal’den neler istiyor? Brezilya ahlak masası şefi Hamza neden yanında şarkıcı Simge ile Bilal’in karşısına çıkıyor?

Daha önce şeker ile ilaç karışması yüzünden büyük sorunlar yaşayan Yeter ve ailesini yine bir deney sonucu ilaç bulan ve şeker ile karıştıran Mustafa yüzünden hangi büyük sürprizler bekliyor olabilir? Yeter’in musiki cemiyetinden arkadaşları İbrahim, Hüseyin ve İsmail’i kıskanan Mesut Yeter’in arkadaşları ile görüşmesine engel olabilecek mi? Güldür-Güldür-Show-mustafa-ceceli

14 Şubat’a yalnız girmek istemeyen Mehtap ve ikna ettiği arkadaşı Yeter sevgili kiralamak için İbrahim’in dükkanına giderse neler yaşanır? Yeter’in uygun eşi bulması sonrası umutsuzluğa kapılan Mehtap’ın karşısına uygun bir kısmet çıkabilecek mi?

Bankaya iş görüşmesine giden Mesut, kız ister gibi istediği işini müdür Şevket’ten almayı başarabilecek mi? Şevket’in ve bankanın diğer çalışanları Sinem, Mehtap, Hamza, Dilek ve Bahadır’ın Mesut’a karşı tutumları nasıl olacak?

Hepsi ve bol bol kahkaha yeni sezonu ile “Güldür Güldür Show”da…“Güldür Güldür Show”, yeni bölümü ile 4 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

You must be logged in to post a comment Login