Gülizar dizisi konusu ve oyuncuları

Çağan Irmak imzalı Gülizar dizisinde Elçin Sangu’nun partneri belli oldu

29 Eylül 2017 Cuma, 00:02

Gülizar dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Elçin Sangu’nun yeni dizisi Gülizar hakkında son haberler …

Ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın yeni sezondaki dizisi Gülizar’ın başrol oyuncuları belli oldu.

Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan güzel oyuncu Elçin Sangu, yeni sezon için Kanal D ile anlaşmıştı. Aylardır birçok proje okuyan güzel oyuncu Elçin Sangu en sonunda kararını verdi ve O3 Medya yapımı olan Gülizar dizisiyle anlaştı.  Merakla beklenen dizide Elçin Sangu‘nun partneri  ise Berk Erçer oldu.

Ocak 2017’de yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizi Gülizar’ın başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Berk Erçer oldu. Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yapacağı Gülizar dizinin senaryo ve cast çalışmaları da sürüyor.

İki yıl aradan sonra ekrana dönen Berk Erçer’in Gülizar dizisi kadrosuna dahil olduğunu duyan Elçin Sangu’nun takipçileri, haberi sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

BERK ERÇER KİMDİR?
9 Kasım 1983 doğumlu oyuncu Berk Erçer, İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım ve Fotoğraf bölümünde alan oyuncu, fotoğraf çekmeye çok meraklı olduğu için bu bölümde okumayı tercih etmiş. İstanbul’a karşı ayrı bir hayranlığı olan ünlü oyuncu, şehirde de bol bol fotoğraf çekmeyi seviyor.

Berk Erçer ve Elçin Sangu

Profesyonel bir fotoğrafçı olan Erçer, oyunculuğa adım atsa da bu zevkinden vazgeçmemiş. Üniversite yıllarında fotoğrafçılığın yanında oyunculuğa da ilgi duyan Berk Erçer’i aslında daha önceki yıllardan da tanıyoruz. Doktorlar dizisinin 2. ve 3. sezonlarında yer alan oyuncu, o dönemde daha çok yolun başında, oyunculuk anlamında henüz yeni bir dönemdeydi. Ardından ilk dikkatimizi çekişi, Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve diziye sonradan dahil olan Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura dizisinin oyuncu kadrosunda yer almasıyla oldu.

Erken final yapan dizinin ardından, yine 2014 yılında sezon finali yapmasına yakın Medcezir dizisinin kadrosuna dahil oldu. Burada Selim Serez’in eşi Ender Serez’e aşık bir adamı canlandıran ünlü oyuncu, diziden ayrıldıktan sonra, başrollerini Sedef Avcı ile paylaştığı ATV’de yayımlanan Bedel dizisi ile ekrana geldi.

Berk Erçer

Kemikli yüz yapısı ve atletik vücudu ile son dönemin en ilgi çeken oyuncularından biri olan Berk Erçer, televizyon dünyasının hareketli dünyası yerine, magazinden uzak sakin, kendi halinde bir yaşantıyı tercih ediyor. Dizi oyunculuğunun yanı sıra, çeşitli reklam filmlerinde de yer almıştır.

Çağan Irmak daha önce de Keşanlı Ali Destanı, Çalıkuşu, Çemberimde Gül Oya, Asmalı Konak, Şaşıfelek Çıkmazı gibi unutulmaz dizilerin yönetmenliğini yapmıştı.

Çağan Irmak

You must be logged in to post a comment Login