Güllerin Savaşı’nda Gülfem ve Gülru kardeş mi çıktı?

Güllerin Savaşı’dan Gülfem ve Gülru’nun büyük sırrı belli oldu

08 Kasım 2015 Pazar, 02:54

Güllerin Savaşı dizisinde Gülfem ve Gülru karakterlerinin kardeş olduğu gerçeği ortaya çıktı.

Kanal D ekranlarında 2 sezondur devam eden Güllerin Savaşı’nda büyük sır sonunda açığa çıktı. Dizide birbirine düşman olan Gülfem ve Gülru’nun kardeş olduğu ortaya çıktı. Dizinin 7 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanan 56. bölümünde Gülfem, Gülru ile kardeş olduğunu öğrendi. İşte Güllerin Savaşı’nda büyük sırrın ortaya çıktığı o sahne

Gülru’nun atlattığı büyük tehlike Ömer için bir kırılma noktası olur. Ultrasonda bebeği gören Ömer, içindeki gerçek duyguları daha fazla bastıramaz ve bütün benliği ile doğacak bebeği sahiplenir. Bundan sonra, bebeğin sağlığı için Gülru’yu kışkırtacak bir şey yapmayacaktır. Ancak Ömer’deki bu dönüşüm Gülru için hiç de rahatlatıcı olmaz.

Gülfem ise, Ömer’deki pozitif gelişmelerden son derece memnundur ve kendini inişteki kariyerini ayağa kaldırmaya verir. Ne var ki, Gülfem’in kariyer planları beklenmedik şekilde Tibet’e toslar ve Gülfem kendini bir anda büyük bir rezaletin ortasında bulur. Yaşananlardan sonra Tibet’in yüzünü bile görmek istemeyen Gülfem, hayatının en büyük sırrını onunla paylaşmak zorunda kalacağından habersizdir.

GÜLLERİN SAVAŞI 57. BÖLÜM FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login