Gülümse Yeter dizisi Show TV

Gülümse Yeter dizisi bu akşam başlıyor.. İşte Gülümse Yeter dizisinden yeni haberler

12 Temmuz 2016 Salı, 16:40

Gülümse Yeter dizisi oyuncuları, yayın tarihi ve kanalı.. Gülümse Yeter dizisinde kimler oynuyor konusu nedir?

Ünlü oyuncu Erdal Özyağcılar Show TV’nin yeni dizisi Gülümse Yeter 12 Temmuz Salı akşamı Show TV’de başlıyor.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği “Gülümse Yeter”in, başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin rol alıyor.

“Gülümse Yeter”in ilk bölümünde; her şey mütevazi bir aile olan Civan Ailesi’nin tek oğulları Sarp’ın eğitimini tamamlayarak Amerika’dan dönmesiyle başlar. Uçaktan iner inmez bir tesadüf eseri Özdemir Ailesi’nin küçük kızı Yasemin’le karşılaşan Sarp’ın hayatı bir daha eskisi gibi olmamak üzere değişecektir.  Ertesi gün evlenecek olan Yasemin de, son hazırlıklarını tamamlarken başına geleceklerden henüz habersizdir.
Aynı gün, 30 senedir aynı yerde şoförlük yapan Sarp’ın dedesi Hasan Efendi de işinden kovulur. Sarp’ın bilmediği ise, dedesi Hasan Efendi’yi kovanın Yasemin’in babası Lütfü Bey olduğudur.  Lütfü Bey kimseye söylemese de başı şirketiyle derttedir ve bütün servetini kaybetmek üzeredir. Kızı Yasemin’i zengin bir aileyle evlendirmek istemesinin altında bu maddi zorluklar yatmaktadır. Sonunda korktuğu olur ve tam da kızını evlendirdiği gün iflas ettiği haberini alır. Büyük umutlarla planlanan evlilik tehlikeye girerken Yasemin çareyi çocukluğundan beri dedesi gibi
gördüğü Hasan Efendi’nin yanına kaçmakta bulur. Bütün bu yaşananlardan sonra kader hiç bir ortak noktaları olmayan sosyetik Özdemir’ler ile mütevazi Civan’ları bir araya getirecektir.

“Gülümse Yeter”, hem kahkaha hemde aşk dolu ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

AİLE DEĞERLERİNE DE GÜLÜMSETEREK DOKUNAN BİR HİKAYE!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin ‘in oynadıkları Gülümse Yeter, izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikaye sunmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Banu Kiremitçi’nin yazdığı Gülümse Yeter dizisinin yayın tarihi belli oldu.  Gülümse Yeter 12 Temmuz Salı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Gülümse Yeter dizisinin 1. bölüm yeni fragmanı da yayınlandı.

GÜLÜMSE YETER DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar son olarak Show TV’de 2013 yılında yayınlanan Sevdaluk isimli dizide Demet Akbağ ile başrol oynamıştı.gülümse-yeter-dizisi

gülümse-yeter-dizisi-show-tv

You must be logged in to post a comment Login

x