e
sv

Güneşi Beklerken yeni bölüm izle

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Güneşi Beklerken yeni bölüm canlı izle. Güneşi Beklerken 42. bölüm izle. Güneşi Beklerken 27 Nisan Pazar 2014 yeni bölüm tek parça izle. Güneşi Beklerken yeni bölüm Zeynep annesinin koruması altında. Güneşi Beklerken 42. bölüm tek parça izle. Güneşi Beklerken 42. bölüm neler yaşandı. Güneşi Beklerken yeni bölümde şok gelişme. Güneşi Beklerken 42. bölüm, yeni bölümü canlı olarak izleyebilirsiniz. Güneşi Beklerken 42. bölüm 27 Nisan Pazar günün Kanal D ekranlarında. Güneşi Beklerken yeni bölümü internetten izle. Güneşi Beklerken 42. bölüm tek parça olarak kesintisiz izle.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşi Beklerken 42. bölümüyle ekranlarda. Güneşi Beklerken 42. bölüm internetten izlemek için alttaki linki tıklayın.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 42. BÖLÜM –  İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güneşi Beklerken 42. bölüm konusu:

Zeynep, annesinin koruması altında!

Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu hafta da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Güneşi Beklerken 42. bölüm

Güneşi Beklerken 42. bölüm izle

Dizinin bu bölümünde; Ahmet’in tehditleri üzerine Zeynep’in başına bir bela gelmesinden korkan Demet, kızını koruması altına alıyor. Demet, Sayerler hakkındaki tüm gerçekleri öğrenir. Ahmet durumu fark eder. Demet’i tehdit etmekten çekinmez. Demet, Zeynep’in başına bir bela gelmesinden korkar ve Zeynep’in Kerem’le görüşmesini yasaklar. Ancak Zeynep’i durdurması mümkün olmaz.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 42. BÖLÜM 1. FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Zeynep evden kaçar. Demet sonunda öğrendiği her şeyi Zeynep’e anlatmak zorunda kalır.  Barış, Kerem’in verdiği mektubun sahte olduğunu öğrenince tekrar harekete geçer. Jale, Barış’a nasıl bir yol izlemesi gerektiği konusunda tavsiyeler verir. Barış, Sayerler’e hiç olmadığı kadar yakın olmalıdır. Kerem ise, ailesi hakkında basına sızan gerçeklere bir türlü inanmaz.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 42. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güneşi Beklerken 41. bölümde neler oldu?

Barış gerçeğin peşinde…

Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu hafta da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Dizinin bu bölümünde; Barış gerçeğin peşine düşüyor. Ahmet, Kerem’in gerçekleri öğrenmesini engellemek için elinden geleni yapar. Ancak Jale’nin baskısı Barış’ın kafasını karıştırır. Barış, Ahmet ile yüzleşmeye karar verir. Barış’ın, babasıyla kavga ettiğini gören Kerem mektubu getirir. İkisine birden mektupta yazılanları okur.

Anne ve babasının boşanma kararı Melis’i çok üzer. Olanlardan dolayı Demet’i suçlar. Melis’in sağlık durumu iyiden iyiye kötüleşir. Melis’in hastalığını ilk fark eden Zeynep olur. Aksel, Melis’i hastaneden kaçırır. Zeynep ve Kerem, Melis’in peşine düşerler.

KARAKTERLER:

Zeynep

16 yaşında… Annesi Demet’le birlikte küçük bir sahil kasabasında yaşıyor.

Kerem

17-18 yaşında. Varlıklı ailelerden Sayerlerin tek çocuğu. Yakışıklı, karizmatik, fena halde zeki…

Barış

17-18 yaşında… Kendi halinde, sakin, adı gibi barışçıl ve iyi bir çocuk.

Demet

Zeynep’in annesi, 35 yaşında. Mücadeleci, inatçı, aklına koyduğunu yapan, gururlu bir kadın. Hayatı boyunca büyük mücadeleler vermek zorunda kalmış, hepsinin de üstesinden gelmiş.

Cihan

Zeynep’in asıl babası, 38 yaşında. Yakışıklı, karizmatik, zamanın efsane basketbolcularından.

Tülin

Cihan’ın karısı, Melis’in annesi. 34 yaşında, çok güzel, alımlı, kendine ve güzelliğine her şeyden fazla değer veren bir kadın.

Melis

16 yaşında, Tülin ve Cihan’ın kızı.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Güneşi Beklerken yeni bölüm izle

x