Güneşi Beklerken’den Güneş’in Kızları dizisine

Ünlü oyuncunun ilginç dizi tesadüfü

07 Mayıs 2015 Perşembe, 02:11

Emre Kınay Güneşi Beklerken dizisinin ardından yeni dizi Güneş’in Kızları ile ekranlara dönüyor.

TVAktuel.com ÖZEL HABER-Kanal D ekranlarında Temmuz 2013 ile 2014 arasında 54 bölüm yayınlanan Güneşi Beklerken dizisinde başrol oynayan Emre Kınay şimdi de yine aynı kanalda yayına girecek olan benzer isimli dizi Güneş’in Kızları’nda rol alacak. Güneşi Beklerken dizisinde beden öğretmeni Cihan Güzel’i canlandıran Emre Kınay yeni dizide ise edebiyat öğretmeni olacak. Başarılı oyuncu son olarak yine Kanal D’de yayınlanan Ulan İstanbul dizisinin son bölümlerinde konuk oyuncu olarak rol almıştı.

Sadullah Celen’in yönetmen koltuğunda oturacağı, Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un senaryosunu kaleme alacağı dizinin yapımcılığını Süreç Film üstlenecek. Dizi; 35 yaşında, üç kızı olan edebiyat öğretmeni Güneş’in ve kızlarının hayata tutunmasını anlatıyor. Dizi Haziran ayında ekrana gelecek ve Pazar günleri Kanal D ekranlarında olacak. Dizinin çekimleri ise 10 Mayıs Pazar günü İzmir’de başlıyor.

Emre Kınay’ın başrolde oynadığı Güneşi Beklerken dizisi Kerem Bürsin, Yağmur Tanrısevsin ve Hande Doğandemir üç genç oyuncunun kariyer yolunu açmış ve üne kavuşturmuştu. Güneş’in Kızları dizisinde de usta oyuncu Emre Kınay yine genç isimlerle çalışacak.

GUNESİ-BEKLERKEN

You must be logged in to post a comment Login

x