baby sensory

Güvercin dizisi konusu nedir, oyuncular kimler? Güvercin nerede çekiliyor?

21 Kasım 2019 Perşembe, 02:05

Güvercin dizisi konusu nedir? Star TV’nin yeni dizisi Güvercin ne zaman başlıyor? Mehmet Ali Nuroğlu ve Almila Ada’nın başrollerde oynadığı Güvercin dizisi oyuncuları kimler? Güvercin 1. bölüm fragmanı ve fotoğrafları yayınlandı. İşte Güvercin dizisi hakkında tüm haberler…

Yapımcılığını Pastel Film, Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam, Osman Albayrak, Gülen Kahraman Yıldır, Eslem Akar, Genco Özak, Işıl Dayıoğlu, Bülent Bilgiç, Berke Üsdiken, İdil Memi, Sabri Memi, Sabri Memi, Dilan Telkök, Gözde Fidan, Tolga Pancaroğlu, Enver Akbaş’un yer aldığı Güvercin’in öyküsü Gaziantep’te geçiyor. Dizinin çekimleri de Gaziantep’de kurulan platoda gerçekleşiyor.

GÜVERCİN DİZİSİ KONUSU NEDİR?
Zeugma’nın gizemli “Çingene Kızı” hikayesi; Güvercin dizisinde Zülüf (Almila Ada) ve Kenan (Mehmet Ali Nuroğlu) aşkında yeniden vücut bulacak.

GÜVERCİN 1. BÖLÜM FRAGMAN YENİ

 

Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu dizinin senaryosunu Halil Özer kaleme alıyor.
 
Zülüf, kuş uçmaz kervan geçmez, dağların doruklarında kör bir kuyuda ölümü beklemektedir. Bir çingene kızı gibi yerin yedi kat dibindedir. Zülüf, atıldığı bu kuyudan genç bir adam tarafından kurtarılır. Bir mucize gibi karşısına çıkan Kenan’ın kim olduğunu öğrendiğinde ise hayatının şokunu yaşar.

GÜVERCİN ÖZEL FRAGMANI

Kuyunun başında beklemekte olan Kenan, akşam güneşinin kızıllığı altında, güzelliğiyle dillere destan Zülüf’ü görür kuyudan çıkarken. Kenan’ın dizlerinin bağı çözülür, yer ve gök alt – üst olur.

On beş yıl önce işlenen cinayet yüzünden etrafa saçılan kan, o günden sonra her iki aileye de bulaşacaktır. Ta ki bir gün aşk gelip, her şeyi temizleyene dek…

You must be logged in to post a comment Login