Güzel oyuncu Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde

02 Temmuz 2015 Perşembe, 02:09

Kanal D’nin sevilen komedi dizisi Kalbim Ege’de Kaldı’ya yeni oyuncu!

Son olarak Galip Derviş’e konuk olan güzel oyuncu Ferzan Hekimoğlu, dizide sağlık ocağında çalışan bir hemşire olan Alev’e hayat verecek. Başrollerini Alper Saldıran, Oya Unustası, Celile Toyon ve Eren Hacısalihoğlu gibi isimlerin paylaştığı yapım, zorla evlendirilen Zeliş ve Mustafa’nın eğlenceli hikayesini konu alıyor.

Kalbim Ege’de Kaldı, yeni bölümüyle şu an Kanal D’de!Ferzan-HekimoğluKALBİM EGE’DE KALDI 2. BÖLÜM KONUSU

Iraz Nene’nin oyununa gelen Zeliş ve Mustafa Boşanmaya Çalışıyor.Düğünden kaçarak Iraz Nene’nin oynadığı oyundan kurtulmayı düşünen Zeliş ve Mustafa çok geçmeden köyden çıkış olmadığını anlarlar. İkisi de kızgındır. Ailelerine bu evliliğin sürmeyeceğini hemen boşanacaklarını söylerler. Hatta dilekçeyi ilk kimin vereceğine dair iddialaşırlar. Ancak Iraz Nene boşanmalarına göz yummak niyetinde değildir. İkisine de yeni bir kuralı çıtlatıverir.

Boşanma davasını kim açarsa bütün mirası diğeri alacaktır. Bu bilginin etkisiyle Mustafa ve Zeliş için yeni bir soğuk savaş başlar.

İkisi de köy ahalisine mutlu çift oyunu oynarken evde birbirlerini delirtip boşanma davası açtırmaya çalışmaktadır. Ancak bu oyunları tatsız bir kazayla sonuçlanır.

You must be logged in to post a comment Login