baby sensory

Güzel oyuncu Karadayı dizisine katılıyor

ATV’nin sevilen dizisi Karadayı’ya bir ünlü isim daha geliyor

30 Ağustos 2014 Cumartesi, 14:06

Güzel oyuncu Melise Sözen ATV’nin sevilen dizisi Karadayı’ya katılıyor.
KARADAYI DİZİSİNDEN YENİ FRAGMAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Güneş’in haberine göre hakime Feride ile Mahir’in engellerle sınanan aşkını beyazcama taşıyan diziye yeni bir kadın oyuncu katılıyor.

İŞTE KARADAYI’NIN YENİ SEZON TARİHİ

atv’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Karadayı’, 2 sezon süren başarısının ardından seyirciden gelen yoğun istek üzerine bu sezon da sürüyor. Kenan İmirzalıoğlu’yla Bergüzar Korel’in başrolünü oynadığı dizi, her hafta sürükleyici senaryosu ve etkileyici oyunculuklarıyla en çok izlemem ilk 100 program içerisinde hem Tüm Kişiler’de, hem de AB Sosoyoekonomik Statü’de 1. olmayı başardı. Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı ‘Karadayı’, bu sezon da sürprizleriyle seyirciyi ekrana kilitleyecek.
MUHTEŞEM YÜZYIL’DAN KARADAYI DİZİSİNE -HABER İÇİN TIKLAYIN
Yapım şirketi Ay Yapım, rol için haziran ayından beri Hatice Şendil, Şükran Ovalı ve Sinem Öztürk gibi pek çok ünlü kadın oyuncuyla görüştü. Sonunda iki isim arasında karar verme aşamasına geldi. Yapım şirketi, dizide karanlık olayların arkasında yer alacak olan kadın karakteri için son olarak genç yıldızlar Funda Eryiğit ve Kanal D’de ekrana gelen son dizisi ‘Anasının Oğlu’ final yapan Melisa Sözen’le görüşüyor.

melisa sözen

You must be logged in to post a comment Login