Hanedan dizisi konusu ve oyuncuları

Hanedan dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor. Beren Saat’in başrolünde oynadığı Hanedan dizisiyle ilgili tüm bilgiler haberimizde…

GAZİNO DİZİSİNİN İSMİ DEĞİŞTİ HANEDAN OLDU

Yapımcılığını bu sezon İstanbullu Gelin, Mehmed: Bir Cihan Fatihi, Vatanım Sensin ve Gülizar dizilerine imza atacak O3 Medya’nın üstleneceği, Kerem Deren ve Pınar Bulut’un senaryosunu yazdığı dizinin ismi ‘Hanedan’ olarak belirlendi. Kanalı henüz belli olmayan ve Ocak 2018’de ekrana gelmesi beklenen dizide Beren Saat’in rol almasına kesin gözüyle bakılıyor.

HANEDAN DİZİSİNDE BEREN SAAT’İN PARTNERİ BELLİ OLDU

Bir süre setlerden uzak kalan Beren Saat’in yeni bir dizi projesi olan Gazino’daki partneri belli oldu.

İlker Kaleli’yle başrolü paylaşacağı “Tren” filmi iptal olan ünlü oyuncu, şimdilerde senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut’un kaleme aldığı kod adı “Gazino” olan dizi için görüşmeler yapıyor. O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizi, 1960’lı yılları anlatacak. Beren Saat’in son kararını vermek için senaryonun bitmiş halini beklediği de öğrenildi. Henüz hangi kanalda yayınlanacağı belli olmayan dizinin, yeni sezonda Ekim 2017’de ekrana gelmesi planlanıyor.

BARIŞ ARDUÇ VE MERVE BOLUĞUR DA HANEDAN DİZİSİNDE

Dizi için sözleşmeye imza atan Saat için erkek oyuncu arayışına girildi. Birçok oyuncuyla görüşen ekibin Barış Arduç’la anlaşma halinde olduğu söylendi. Arduç eğer teklifi kabul ederse Beren Saat ile başrolü paylaşacak.

Merve Boluğur dizinin kadrosunda! Diğer taraftan 1960’lı yılların anlatılacağı dizi için Merve Boluğur’la da anlaşma imzalandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Hanedan dizisi konusu ve oyuncuları

x