baby sensory

Hangimiz Sevmedik dizisi

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Hangimiz Sevmedik bu akşam başlıyor.. Hangimiz Sevmedik dizisinden yeni haberler…

15 Temmuz 2016 Cuma, 14:05

Hangimiz Sevmedik dizisinin konusu ne hangi oyuncular rol alıyor? Hangimiz Sevmedik dizisi hakkında tüm haberler…

BSK Yapım imzalı, Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün senaryosunu yazdığı Hangimiz Sevmedik dizisi ilk bölümüyle 15 Temmuz Cuma akşamı yayın hayatına başlıyor.

Başrollerinde Can Yaman, Selen Soyder, Cengiz Bozkurt , Altan Erkekli, Gül Onat, Deniz Oral, Devrim Yakut, Erdem Baş, Veysel Diker, Mehtap Bayri, Berfu Öngören, Onur Sermik, Doğa Konakoğlu ve Selma Kutluğ’un da yer aldığı yapım, bir aşk hikayesini ekrana taşıyacak.
Hangimiz Sevmedik dizisi 15 Temmuz Cuma akşamı 20.00’de TRT1’de başlıyor.

HANGİMİZ SEVMEDİK DİZİSİ KLİP

TRT’nin yapımcılığını BSK Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı ve kadrosunda Selen Soyder, Can Yaman, Altan Erkekli, Gül Onat, Deniz Oral, Bülent Şakrak, Mehtap Bayri gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi ‘Hangimiz Sevmedik’ dizisi 15 Temmuz Cuma akşamı başlıyor.

Anne ve babaları birbirlerine düşman olan ve aynı mahallede yaşayan iki gencin hikayesini anlatan dizinin ilk bölümünde şunlar yaşanacak:

Adile ve Münir çocukluklarından beri birbirlerine aşık, aynı mahallede büyümüş iki gençti. 36 yıl önce kaçmaya karar verdikleri gün, yaşadıkları sürpriz bir olay, ikilinin o gün yollarının ayrılmasına, bir daha da adlarını dahi anmamak üzere birbirlerine nefret duymalarına sebep oldu. Aradan geçen yıllar içinde ikisi de farklı insanlarla yuva kurup,çoluk çocuğa karıştı. Yıllar geçti, ikisi de eşlerini kaybettiler, çocukları büyüdü, Münir’in kızı Itır avukat, Adile’nin oğlu Tarık diş hekimi çıktı ama karşılıklı evlerde oturan Adile ve Münir’in inatları kırılmadı. Komşuları, dostları onları barıştırmak için ellerinden gelenden fazlasını yaptılar. Ama nafile…

Tarık ve Itır’in okullarını bitirip mahallelerine döndükleri günü fırsat bilen mahalleli, bir eğlence tertip edip, hem çocukların başarısını kutlamak hem de iki inatçı keçi arasındaki buzları eritmek için kolları sıvarlar. Mahalleli o gecenin hem Adile ve Münir’in in yıllar süren düşmanlığını bitireceğine hem de mahallesine dönen iki gence güzel bir jest olacağına emindir. Fakat bilmedikleri küçük bir detay vardır. Tarık ve Itır gelirken yalnızca diplomalarını değil, büyük bir de sır getiriyorlardır beraberlerinde… Hem Tarık ve Itır’ın sırrı, hem Adile ve Münir’in inadı, hem de mahallenin baş belası Münir’in kardeşi Şener’in çevirdiği dolaplar, işleri iyiden iyiye arapsaçına döndürür.

hangimiz sevmedik

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği BSK Yapım imzalı dizi Adile ve Münir’in 35 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşklarını konu alıyor.hangimiz-sevmedik-dizisi-selen-soyder Temmuz ayında başlayacak olan dizinin senaryosunu ise Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alıyor. Hangimiz Sevmedik, Temmuz’da TRT 1’de başlıyor!

HANGİMİZ SEVMEDİK DİZİSİ YENİ FRAGMANI

HANGİMİZ SEVMEDİK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

‘Bir Yeşilçam Hatırası’

36 yıl önce…

Adile ve Münir aynı mahallede doğmuş, beraber büyümüş iki gençti. Çocukluklarından beri birbirlerine aşıktılar… Fakat iki ortak olan babaları, incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenden tartışıp, yollarını ayırınca, Adile ve Münir’in gönül yollarını da birbirlerine sonsuza dek kapatmışlardı. Ailelerini bir araya getirmek, onları ikna etmek için her şeyi deneyen iki genç, başarılı olamayınca, kaçıp, evlenmeye karar verdiler. Sabaha karşı mahalle meydanındaki çınarın altında buluşmak için sözleşen Adile ve Münir, Muğla’ya, Münir’in asker arkadaşının yanına kaçacaklardı. Kaçmak için her şeyi planlayan iki gencin hesaba katmadıkları önemli bir detay vardı. Kaçmaya karar verdikleri gece, tarihler 12 Eylül 1980’i gösteriyordu ve asker yönetime el koymuştu.

Anlaştıkları gibi, aileler uyuduktan sonra mahalle meydanındaki çınarın altına giden ve Adile’yi beklemeye başlayan Münir, büyük bir sürprizle karşılaşır. Yönetime el koyan askerler, elinde valizle gecenin o saatinde tek başına meydanda gördükleri Münir’i sorgusuz sualsiz gözaltına alırlar. Her şeyden habersiz, çınarın altına gelen Adile, sabaha kadar beklemesine karşın Münir’in gelmediğini görünce, sevdiği gencin onunla kaçmaya cesaret edemediğini, kendisinden, aşklarından vazgeçtiğini düşünerek büyük bir yıkım yaşar. Münir 2 ay suçsuz yere gözaltında tutulduktan sonra, serbest kalır. Fakat, mahalleye geri döndüğünde, iki genç aşığın tekrar bir araya gelme ihtimali kalmamıştır. Münir’e çok öfkelenen Adile, uzun zamandır kendisini isteyen adamla evlenir. Adile’nin kendisinden vazgeçtiğine emin olan Münir de kısa süre sonra başka biriyle evlenir. Kaderleri bir gece de değişen ikili için, artık 35 yıl boyunca değişmeyecek tek şey vardır. Birbirlerine olan öfke ve nefretleri… Bu öfkeyle yıllarca hiç konuşmayan, bir araya gelmeyen Münir ve Adile’nin inadını kırmak için tüm sevdikleri ellerinden geleni yaparlar. Ama ne -birbirlerine yıllardır tıpkı onlar gibi aşık olan- Münir’in kardeşi Şener ve Adile’nin kardeşi Ayşen, ne çocukluk arkadaşları, dostları, komşuları, ne de çocukluklarından beri birbirlerine aşık olan Adile’nin oğlu Tarık ve Münir’in kızı Itır onları bu inattan vazgeçirebilirler.hangimiz-sevmedik-dizisi

Münir ve Adile inat ve öfkeyle kaderden ve aşktan kaçabileceklerini düşünerek hayatlarının en büyük yanlışına düşerler. Tarık ve Itır’ın mahalleye döndükleri gün, mahallede şenlik havası yaratırken, büyük bir sırrı da beraberinde getirir. Okullarını bitiren, Itır ve Tarık, ailelerinin düşmanlığına karşın, birbirlerine deli gibi aşıktırlar ve anne-babalarının evlenmelerine müsaade etmeyeceklerini bildiklerinden, mahalleye dönmeden önce gizlice nikahlanırlar. Bu nikahın şahitleri ise; mahallenin bir türlü kavuşamayan aşıkları Şener ve Ayşen’dir…

Her şeyden habersiz çocuklarını gelişinin mutluluğunu yaşayan Adile ve Münir geleceğe dair planlarını yapmışlardır. Adile Diş Hekimi çıkan oğluna mahallede bir muayenehane, Münir ise Avukat kızına bir büro açacaktır. Bu defa kader değil, Münir’in uslanmaz kardeşi, mahallenin tescilli batağı ve sahtekarı Şener oynar oyunu. Ve Münir’le Adile dünür olduklarından bile habersizken, kendilerini aynı evin %50 hissedarı olarak bulurlar.

Büyük nefretlerinin altında, ölümsüz bir aşkı da besleyen Münir ve Adile, artık hem dünür, hem de ortaktırlar. Tarık ve Itır evliliklerini nasıl açıklayacaklarının yollarını ararken, ikilinin çekişmeleri her seferinde engel olur bu gerçeğin ortaya çıkmasına. Üstelik Şener’in dolapları, mahallelinin barıştırma çabaları işleri iyiden iyiye karıştırır.

İstanbul’un sevgiyi, dostluğu, bağlılığı asla kaybetmemiş, bir mahalle gibi değil, bir aile gibi yaşayan bu küçük mahallesinde yaşananlar, her geçen gün yeni bir sürprize gebedir artık.

Senaryosu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’e ait dizinin kadrosunda; Altan Erkekli, Cengiz Bozkurt, Gül Onat, Erdem Baş, Bülent Şakrak, Barış Başar, Funda Bostanlı, Deniz Oral, Berfu Öngören, Selma Kutluğ, Doğa Konakoğlu, Batuhan Uçar, Onur Sermik, Mehtap Bayri gibi oyuncular bulunuyor.
hangimiz-sevmedik-dizi-trt

TRT’DEN YENİ DİZİ: HANGİMİZ SEVMEDİK

hangimiz sevmedik

TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, Beni Böyle Sev’in yapımcısı BSK Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli, Cengiz Bozkurt, Deniz Oral, Devrim Yakut, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Gül Onat’ın paylaştığı Hangimiz Sevmedik dizisine iki oyuncu daha katıldı.hangimiz-sevmedik-dizi-seti

hangimiz-sevmedik-dizisi

Yeni dizinin kadrosuna daha önce ‘Ayrılsak da Beraberiz’, ‘En Son Babalar Duyar’ ve ‘Papatyam’da izlediğimiz Erdem Baş ile ‘Senden Bana Kalan’, ‘Çarşı Pazar’ gibi filmlerde rol alan Doğa Konakoğlu dahil oldu. Hangimiz Sevmedik, yakında TRT 1’de başlıyor! Erdem-Baş-1

Buna göre diziye katılan isimler Sevdaluk dizisiyle adından söz ettiren Cengiz Bozkurt ve Avrupa Yakası dizisiyle tanıdığımız Veysel Diker dahil oldu.​ Hangimiz Sevmedik yakında Trt 1’de.cengiz bozkurt
Yapımcılığını BSK Yapım’ın, yönetmenliğini ise Metin Balekoğlu’nun üstleneceği Hangimiz Sevmedik, Adile ve Münir’in 35 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşklarını konu alacak. Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı dizinin Mart ayında yayın hayatına başlaması bekleniyor.

TRT1’in yeni dizisi Hangimiz Sevmedik’in kadrosuna iki yeni oyuncu katıldı.

Yapımcılığını Beni Böyle Sev dizisinin yapımcılığını üstlenen BSK Yapım’ın yapacağı, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alacağı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstleneceği dizi Adile ve Münir’in 35 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşkını ve çekişmelerini Yeşilçam tadıyla ekrana yansıtacak.

 

Diziye daha önce Yalan Dünya, Kara Ekmek dizilerinde rol alan Altan Erkekli ve daha önce Papatyam, Doksanlar, Ayrılsak da Beraberiz dizilerinde rol alan Deniz Oral dahil oldu. Hangimiz Sevmedik çok yakında TRT1’de!altan erkekli

deniz oral

Yapımcılığını Beni Böyle Sev dizisinin yapımcılığını üstlenen BSK Yapım’ın yapacağı, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme aldığı dizi Adile ve Münir’in 35 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşkını ve çekişmelerini Yeşilçam tadıyla ekrana yansıtacak.

Dizinin yönetmeni de belli oldu. Son olarak Aşk Bir Hayal, Aşktan Kaçılmaz, Kertenkele ve Kiralık Aşk dizilerinin yönetmenliğini yapan Metin Balekoğlu, ‘Hangimiz Sevmedik’ dizisinin yönetmeni oldu.

‘Hangimiz Sevmedik’ çok yakında TRT1’de!

You must be logged in to post a comment Login